2726
عنوان

میخوام سنم رو توشناسنامه پایین بیارم،ثبت احوال این کارو میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1487 بازدید | 77 پست

نه از سا۶۷ بعد ممنوع شده منم میخواستم سنم کوچک کنم نشد

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم میشه برو درخاست بدا بگو برای کار اینکارو میخام بکنم داداش منم اینکارو کرده

خودِ عزیزم؛امیدوارم اون اتفاقی که منتظرشی به زودی رقم بخوره، انقد غیرمنتظره که مجبور شی یجا بشینی تا از شُک‌اش درای، یه لبخند واقعی بزنی و بیای بگی بلاخره اتفاق افتاد🍊☺
2728
نه از سا۶۷ بعد ممنوع شده منم میخواستم سنم کوچک کنم نشد

یعنی اقدام هم کردی عزیزم؟

هیچ لذتی بالاتر از آن نیست که با کسی آشنا شوی که دنیا را مانند تو می‌بیندگویی در می‌یابی که دیوانه نبوده ای.
الان علی آبادیا حمله ور میشن بهت😶😂

😁😁😁

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
اره عزیزم میشه برو درخاست بدا بگو برای کار اینکارو میخام بکنم داداش منم اینکارو کرده

عزیزم جدی میگی؟

داداشت کی این کارو انجام داده

چی گفته که سنشو اوردن پایین؟

هیچ لذتی بالاتر از آن نیست که با کسی آشنا شوی که دنیا را مانند تو می‌بیندگویی در می‌یابی که دیوانه نبوده ای.
یعنی اقدام هم کردی عزیزم؟

آره گفتن نمیشه به هیچ وجه 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
با پارتی وشیرینی هم نمیشه؟

دی ان ای میگیرن سنت کمتر ازشناسنامت باشه کم میکنن

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
عزیزم جدی میگی؟ داداشت کی این کارو انجام داده چی گفته که سنشو اوردن پایین؟

داداشم رفت درخاست داد گفت برای کارم میخام سنم پایین تر باشه جذبم میکنن البته یسری قاعدع و قانون داره ولی خب میشه پایین اورد کمیسیون برگزار میکنن و این حرفا

شما برو ثبت احوال خودشون راهنماییت میکنن چیز غیر قانونی و پارتی بازیم نیست کاملا قانونیه

خودِ عزیزم؛امیدوارم اون اتفاقی که منتظرشی به زودی رقم بخوره، انقد غیرمنتظره که مجبور شی یجا بشینی تا از شُک‌اش درای، یه لبخند واقعی بزنی و بیای بگی بلاخره اتفاق افتاد🍊☺
2706