2733
2734

تا دیشب خوب بود معدم سوراخ میکرد

از امروز صبح اصلا تکون نخورده چیز شیرین خوردم یذره تکون خورد اونم ضعیف

چیکار کنم 😢😭

یه صلوات برای شادی روح مامان جوانم بفرست ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جنین ۷۲ ساعت خوابه همیشه ک تکون نمیخوره

همون یه تکون کوچیک بسه

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2728
2738
اخه خیلی فعال بود 

ببین بچه منم اینطوری بود هر روز تکون شدید داشت هفته ۳۳ دیگه تکون نخورد رفتم بیمارستان نوارقلب ضعیف بعد سونو هر روز تا اینکه زایمان کردم معلوم شد بندناف دور گردنش بوده

اخه تا دیروز همش تکون میخورد خوابش کمه

بنظرم مشکلی نیست تا شب تکون میخوره حتما

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
اگه خیلی نگرانی برو یه ان اس تی بگیرن ولی بنظر من طبیعیه، یروز زیاد تکون میخورن یروز خسته ان کمتر ت ...

اهان

سفت شدن جنین هم طبیعیه؟ خودش جمع میکنه انگار

یه صلوات برای شادی روح مامان جوانم بفرست ممنونم

عزیزم شاید خابه😍

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 
2706