2733
2734

ینی باور کنید یدونه هم درست حسابی نبوده .. نمی دونم حکمت خدا چیه هر چی مرد سن بالا و زن مُرده هست میاد طرفم..چندساله توی یک خونه کار مبکنم نظافت و اشپزی بعد خانومه برگشت بهم گفت  پسردایی شوهرم پسر خوبیه و فلان مدیر فلان شرکته منم جا خوردم با خودم گفتم عجب خاستگار خوبیه... بعد ک بیشتر گفت یارو زنش مرده و یه بچه هم داره ... این سومین خاستگار اینطوری بود بچه ها... چون میبینم مث خر دارم کار میکنم لابد با خودشون میگن خوبه بگیریم بچمون بزرگ کنه... حالا من خودم دوتا داداش دوقلو دارم ک اونا رو بزرگ کردم ببخشید حالم از بچه دیگه بهم میخوره... خب من چ گناهب کردم ک پسر مجرد نمیاد خاستگاریم

من نشستم تَهِ گلدون 

چندسالته؟

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چن سالته اسی جان

خودِ عزیزم؛امیدوارم اون اتفاقی که منتظرشی به زودی رقم بخوره، انقد غیرمنتظره که مجبور شی یجا بشینی تا از شُک‌اش درای، یه لبخند واقعی بزنی و بیای بگی بلاخره اتفاق افتاد🍊☺
2738

عزیزم با احترام خیلی خیلی زیادی که برات قائلم چون خودت شرافتمندانه کار میکنی و منت کسیو نمیکشی ولی طرز فکرت درسته بخاطر موقعیتیی که فعلا داخلشی اجازه میدن به خودشون همچیین پیشنهادی بت بدن ☹

ببین برو آرایشگری کاشت ناخم یاد بگیر درست حسابی شوهر کن به خودتم فشار نیار

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
ببین برو آرایشگری کاشت ناخم یاد بگیر درست حسابی شوهر کن به خودتم فشار نیار

کاست ناخن رفتم یاد گرفتم الکی چقد هزینه دادم با بدبختی هرچی پول جم کرده بودم دادم بعدم سالنا میگن باید مشتریه خودتو داشته باشی... یا باید خودم سالن بزنم ک اصلا محاله.. با کدوم پول

من نشستم تَهِ گلدون 

ببین اسی کارت خیلی ام شرافتمندانه اس

اما معمولا کسایی میرن تو این کار که سواد کار دیگه ای رو ندارن

واسه همین برای تو خوب نیست

معلومه که دختر خوب و خوش بر و رویی ام هستی که چشمشون تو رو میگیره

2706