2733
2734
عنوان

رابطه همسرم و جاریم

483 بازدید | 17 پست

اقا اینا دوتا مث سگ و گربه ان. هرسری بحثشون میشه، با هم دعوا میکنن و جاریم قهر. اونوقت شوهرم واسه اینکه رابطه رو درست کنه و مارو ببره خونه داداشش،به من میگه تو درستش کن،زنگ بزن بهش بگو سوء تفاهم بوده.البته بعضی جاها حق با شوهرمه بعضی جاها نه. ادعای سهم الارثشو کرده،جاریم گفته چی؟ تو حقی نداری اونا واسه بچه هامه.اینجاش بهش حق میدم. پس حق بچه های من چی میشه.قبلا اینکارو کردم و واسطه شدم. غائله رو خابوندم. اما این بار دیگه نمیخوام هیچ تلاشی کنم.هیچ میلی به بهبود رابطه ندارم.به شوهرم گفتم دیگه از من نخواه که بیام خونه ش. چون این کارو نمیکنم.

آسایش دوگیتی تفسیر این دوحرف است بادوستان مروت با دشمنان مدارا

من بودم انجام نمیدادم ب من چ

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

چ شوهر و جاری پر حاشیه ای😐

خدا صبرتون بده هم شمارو هم برادر شوهرتونو😂

خودِ عزیزم؛امیدوارم اون اتفاقی که منتظرشی به زودی رقم بخوره، انقد غیرمنتظره که مجبور شی یجا بشینی تا از شُک‌اش درای، یه لبخند واقعی بزنی و بیای بگی بلاخره اتفاق افتاد🍊☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دخالت نکن خودشون حل کنن

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2738
من بودم انجام نمیدادم ب من چ

همین دیگه.من بعد میخوام بگم به من چه. ولی شوهرم به بهانه و هوای مامیتونه بره خونه ش. که چی زن و بچه م مهمونتن.

همین دیگه.من بعد میخوام بگم به من چه. ولی شوهرم به بهانه و هوای مامیتونه بره خونه ش. که چی زن و بچه ...

اصن کارش اشتباس 

ینی چی اخه 

نمیتونی حرف بزنی خو اصن رفت و امد نکن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
چ شوهر و جاری پر حاشیه ای😐 خدا صبرتون بده هم شمارو هم برادر شوهرتونو😂

برادرشوهرم بسیار مهربون و دست و دلبازه. اما زنش نه.

پدرشوهرت مرده جاریت میگه سهم ارث برامنه فقط؟

پدر شوهرم ۴۰ساله فوت کرده. سهم الارث ما این همه سال ،مونده الان که شوهرم رفته از برادرش خط بگیره،زنش گفته سهم الارث چیه. مال بچه هامه. در حالی که پسراش هنوز کوچیک بودن،بارها بهش میگفتم یه خط از داداشت بگیر.اونم هربار میگفت برادرم حرفی نداره حرفش سنده. الان که بچه هاش جوون شدن، زنه دبه در اورده .گفتم بفرما 

پدر شوهرم ۴۰ساله فوت کرده. سهم الارث ما این همه سال ،مونده الان که شوهرم رفته از برادرش خط بگیره،زنش ...

تقصیر شوهرته بگیر بابا خوشبحالش شده مثل اینکه جاریت 

چقدر هست حالا؟زیاده!

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
2706