2733
2734
عنوان

روزاول قرنطینه با گریه💔

141 بازدید | 13 پست

مامانم اومد تو اتاق بدون ماسک شروع کرد جیع زدن که اتتقتو جمع کن بعدشم فوش داد که رفتی بیرون کذونا گرفتی

دیوونه نمیشم بعد ۱۴روز؟

تغییر از کاربری که روزی صدتا تاپیک میزد و غر میزد به یه دختر آروم و بی سر صدا😁😂

خب چیکار باید کرد باید تو خونع پوسید؟

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
بله

با حرفای مامان جونت عصبی نشووو☹استرس وناراحتی واس این بیماری سمه..... اولین چیز حفظ روحیه هستش بعد هم دمنوش ونوشیدنی تا جایی ک امکان داره بخور ....نزار بیماریت پیشرفت کنه گلم

با حرفای مامان جونت عصبی نشووو☹استرس وناراحتی واس این بیماری سمه..... اولین چیز حفظ روحیه هستش بعد ه ...

مرسی عزیزم♥️🥺

با حرفای مامان جونت عصبی نشووو☹استرس وناراحتی واس این بیماری سمه..... اولین چیز حفظ روحیه هستش بعد ه ...

کندر هم بجوشون بخور مخصوصا الانش خعلی خوبه ... دور روزه ویروسو از بدنت ریشه کن میکنه عزیزم 🤩

من رفتم لالا الله خودش حافظ و نگهدارت باشه .... به این مادر امیدی نیس👐

مرسب عزیزم فداتشم