2733
2734
عنوان

مشکلات پوست و‌مو

103 بازدید | 6 پست

خانمهای عزیز من اومدم اینجا تا اگر کسی راهنمایی خواست در مورد مشکلات پوست مو و زیبایی رایگان کمکش کنم و راهنمای محصولات با کیفیت باشم . لطفا به من پیام بدید در اینستا تا کمکتون کنم moshaver.zibaee.roya

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا من درخدمتتونم عزیزم

برای چروک اطراف چشم چی پیشنهاد میدی...!

یکی از بستگان ما رفته دکتر پوست میگه دکتر بهش کرم دور چشم مدیلن داده...کرم شب و روز و ضدآفتابشو..

میگه ۸۰۰ تومن دادم بابت این کرم ها ولی من سرچ کردم اصلا قیمت تو نت با چیزی که این میگه یکی نیست.. واقعا ظرف ۳روز چروکهای اطراف چشمش رفته به حدی که هیشکی حرفشو باور نمیکنه و میگن بوتاکس.. ولی من از نزدیک دقت کردم دیدم یکی از چروکهای عمیقش سطحی شده و واقعا بوتاکس نکرده.. ولی اسم کرم رو الکی گفت بهم.. گفت یکی از این کرم ها ۶۰۰ بوده اون یکی ها باهم شده ۸۰۰...

میخوام منم کرم بگیرم از همینا که انقدر تاثیر داره ولی مطمئنم این اسمی که این گفت بهم نیست...😭

2731
برای چروک اطراف چشم چی پیشنهاد میدی...! یکی از بستگان ما رفته دکتر پوست میگه دکتر بهش کرم دور چشم م ...

این کرم ها احتمالا لیفتینگ کوتاه مدت هست 

محصولاتی که من بهتون پیشنهاد میکنم ریشه گی سه تا چهار درجه پوست رو روشن میکنه علاوه بر این کلاژن سازی پوست رو بالا میبره .مشکل چروکهای پوستی از بین رفتن کلاژن هست که پوست فرتوت میشه و پوست دارای چروک میشه .

ما بهتون روتین روزانه +سرم ویتامین سی که حاوی دوازده درصد ویتامین سی و دارای سلول های بنیادی است+قطره الن بیوتی .

بستگی به ذات پوستتون هم هست .مثلا من درخواست داشتم که با این پک فرد پنجاه سالشه و ریز چروک های دور چشم و خط خنده اش برطرف شد و درعوض فرد ۴۳ ساله داشتم پک اول رو تموم کرد و وارد پک طلا شد چون تیپ پوستیش فرق میکنه . 

احتمالا ایسون همین روتین رو‌دارن استفاده میکنن چون سلول بنیادی این کار رو میکنه 

سلام...ب نظرتون برای روشن شدن پوست چه کرم یا ماسکی خوبه؟؟؟  و اینکه برای جای جوش روی بدن چ چیزی خوبه؟؟؟؟؟ و اینکه دور چشمم یکوچولو وقتی میخندم چروک میشه حلقه افتاده زبر چشم..ب نظرتون چیکار کنم همش 19 20 سالمه

میشه ازتون بخوام برای اینکه اتفاقای خوب تو زندگیم بیفته و معجزه بشه ...یه صلواات...بفرستین؟☺
سلام...ب نظرتون برای روشن شدن پوست چه کرم یا ماسکی خوبه؟؟؟  و اینکه برای جای جوش روی بدن چ چیزی ...

اول باید تیپ پوستیتون مشخص بشه بعد نسبت به تیپ پوستتون با محصولات با کیفیت و مشاوره درست صددرصد جواب میگیرید .

محصولاتی که بهت پیشنهاد میکنم برپایه گیاهان دارویی و سلولهای بنیادی هست .افراد پنجاه ساله با خط خنده و چروک های پیشانی خوب شدن شما که ریز چروک دارید .چون کلاژن سازی پوستتون ضعیف شده وباید تقویت بشه .