2737
2734
عنوان

بعد شش ماه چرا نمی گه دوسش داره

153 بازدید | 15 پست

داداشم عاشق یه دخترست ۶ ماهه باهمن هر وقت میپرسه دوسم داری دختره طفره میره

الانم میگه بیام خواستگاریت میگه تو عجولی اول بریم مشاوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خو لابد ی ریگی تو کفشسع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731

شاید دختره میترسع، منم اینجوری بودم

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
کار غیر عادی نکردع دخترا و درسته کارش 

آفرین چ عجب ینفرم فهمید

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

چون دختره فهمیده هر چی از برادرت فاصله میگیره.برادرت بیشتر عاشق میشه

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2738
چی جوابشو بده؟ خودشم خسته شده

دقیقا همین رو بگه

بگه من به اندازه کافی روی شما شناخت پیدا کردم و  بیشتر از این؛به اینصورت نمیتونم ادامه بدم

شما هم فکرهاتون رو بکنید و تا دو روز ابنده بهم جواب قطعی رو بدین

تو اون مدت دو روز هم برادرتون نه پیام بده نه زنگ بزنه

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
یخ دختر قد بلند و ظریف دیدم میگم بیا بریم ببینش میگه اول باید با این تموم کنم

به نظرم داداشت خیلی ابراز علاقه کرده به دختره.دختره ناز میکنه

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
چیکار کنه  خودشم خسته شده میخواد تموم کنه

خب کات کنه دیگه .به دختره بگه به درد هم نمیخوریم بعد عکس العمل دختره رو بسنجه

2706