2726
عنوان

اسم پارمیس قشنگه یا peransa ؟؟

1115 بازدید | 25 پست

نام پارمیس Parmis به معنی بانوی دانا و دانشمند است. معنی بانوی پرمهر و مهربان نیز برای اسم پارمیس آمده است.

در تاریخ ایران، پارمیس نام دختر بردیا و نوه کوروش بزرگ : https://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%A9%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%B4_%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF (پادشاه هخامنشی) است.

کمبوجیه پسر کوروش بزرگ، پس از فتح مصر و در راه بازگشت کشته می‌شود. در این بین مغی به اسم گئومات از غیبت کمبوجیه سوء استفاده کرده و بردیا پسر دیگر کوروش را می‌کشد و به دروغ ادعا می‌کند که بردیاست و تخت سلطنت رو غصب می‌کند اما پارمیس که دختر بردیای واقعی بود پرده از این دسیسه برمی‌دارد و هویت واقعی گئومات را فاش می‌کند. سران و بزرگان هخامنشی بردیای دروغین را از سلطنت خلع می‌کنند و داریوش بزرگ را جانشین او می‌کنند و پارمیس هم با داریوش بزرگ ازدواج می‌کند.

معنی peransa میگن مثل شاهزادست

اما با تلفظ paransa معنیش میشه شبیه ستاره (پروین ) یا لطیف

ما با تلفظ peransa انتخاب کردیم چون راحت تره تلفظش

حالا بین پارمیس و peransa کدوم بهتره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پارمیس

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

راستش من کلا از اسم پارمیس زیاد خوشم نمیاد .

فک کنم پرنسا قشنگ تره

دیری دیرینن 💥💥دیگه پریود نمیشم😌😎 فهمیدی چرا یا بگم ؟ خب خره دوباره باردارم😁فقط دعا کن که این یکی سالم به دنیا باید🥺❤اگه دوقلو هم بشه که دیگه هیچی نمیخوام😁💖🥺🥺😁💖

پرنسا یه جوریه مثل، پارمیس بهتر به نظرگ

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹دلگیرم از جماعت نی نی سایتی👩‍🦯👩‍🦯           
2706