2726
عنوان

ازپوشک گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه تنبله .من چیکارکنم ازطرفیم پوشک گرونه شوهرم روانیم کرده ازاین طرفم بچه همکاری نمیده به علاوه طبق ...

تنبل نیست، آمادگیشو نداره، گناه داره 

به شوهرت بگو کسی که بچه دار میشه از قبل باید راحع به مخارجش فکر کنه، بچه گناهی نداره

خدایا،حال همه رو به بهترین شکل خوب کن♥️
شب تاصبح خشکه آخه 

خب این یکیشه ولی اگه تو روز همکاری نکنه اصلا فایده نداره جاریم به زور از پوشک گرفت تا ماه ها درگیر شب ادراری دخترش بود پدرش دراومد

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2728
شبا پوشکش خشکه؟ فرق جیش و پی پی و میدونه؟ میتونه حرف بزنه و کلمه جیش و پی پی و تلفظ کنه؟ میبریش س ...

اره .هم کنترل داره هم فرقش رومیدونه صحبت می‌کنه اسمش رومیگه شب تاصبح اگه شیرشب نخوره خشکه ولیییی نه میاددستشویی وهم اینکه صندلی هم براش خریدم به اونم توجه نکرد

خب این یکیشه ولی اگه تو روز همکاری نکنه اصلا فایده نداره جاریم به زور از پوشک گرفت تا ماه ها درگیر ش ...

تورو گاهی وقتاخوبه ولی نوددرصدمواردنمیادولی هم باباش روببینه میگه باباجیش🙁اونم که شمرخون به دل من می‌کنه نمی‌فهمه چیکارکنم

فیلم آموزش کتاب قصه طریقه جیش کردن بچه ها هست بگیره نشون بده باردعوا و دادزدن یادنمیگره بچه رو از دستشویی کرد نترسون با ارامش باحوصله براش وقت بزار بگوبیا جیش بکن تااب بیارم بکنیم روش کاسه بده دستش توحموم اب بریزه این خودش خوشش میادبعدبراش شعربخون

خیلی زود شروع کردی بچه هیجده ماهه رو توش چی دیدی خواستی از پوشک بگیری؟

منم ۱۸گرفتم ولی نه با زور و اصرار خودش خواست و همکاری میکرد تو پوشکش جیش و پی پی نمیکرد میرفت دستشویی. تو سن پایینتر بچه ها راحت تر همکاری میکنن من بابام از ۹ماهگی پسرمو میبرد توالت جیش کنه برای همین عادت کرده بود الانم ۲۳ ماهشه تو خونه نه جیش کرده نه کثیف کاری

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

من تعجب میکنم خیلی از خانوما میگن زوده🙄😳من پسرم یه سال ونیمشه باباش و خانواده باباش میگن دیگه موقشه، واقعاً خوبه اما خب هنوز نمیتونه خودشو کنترل کنه اما خب دیگه یه چیزایی داره یاد میگیره، عزیزم من خوشحالم این تاپیکو زدی من میخواستم بزنم که تو زدی، حالا به قول دوستان خیلی بهش فشار نیار کم کم بهش بگو جیش خودش یاد میگیره، مثل پسره من داره یاد میگیره اما هنوز آماده نیست من درکت میکنم، تازه پی پی هم می‌کنه رو‌سرامیکا🙁😅 من تمیز میکنم، شوهرم میگه بزار آزاد باشه

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
بله که زوده ۲/۵ تا ۳ سال وقت از پوشک گرفتنه

نه بابا چی میگی، من پسر خواهر شوهرم الان ۳سالشه به غیر ازدسشویی رفتن برا خودش مردی شده😅😅پسر خودمم یه سال ونیمشه دارم یادش میدم اما نه بهش فشار بیارم، به هرحال نباید دیر شه

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
2706