2726
عنوان

بیاین دلداریم بدین 😂

227 بازدید | 16 پست

یه پسری بود هم دانشگاهی و همکارم که از دوست های دورمون محسوب میشد پدر مادرش خوب منو میشناختن من فقط اسمسونو شنیده بودم 

خلاصه این اومد اولش معمولی چت میکردیم بعد پیشنهاد داد منم چون شغلش با من بکی بود قبول نکردم خلاصه این هی پیشنهاد داد من رد کردم دوسال تمام تو انواع فرصت ها پیشنهاد داد و من به بدترین شکل رد میکردم (خودم یادم میوفته حرفام دلم براش میسوزه😅)

بعد من تازه فهمیدم چه خانواده خوبی بودن چقدر مورد خوبی بودن از هر لحاظ که من‌پروندم 😂

دخترا اول تحقیق کنید بعد رد کنین مثل من نباشد😫🤦‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بعید میدونم اخه گفته بودم دوست ندارم اینستا فالوم کنی 😅

خو حالا تو فالوش کن شاید فهمید سرت به سنگ خورده 😂

ممنون میشم واسه قبولی تو رشته مورد علاقم برام دعا کنین 🙏❤️
خو حالا تو فالوش کن شاید فهمید سرت به سنگ خورده 😂

فالو کردم بجا این که قلول بکنه اومد گفت تویی درخواست دادی؟

منم حرصم در اومد گفتم پیشنهادی اومده بودی فالو کردم نمیخوای رد کن بعد رفتم درخواستمو برداشتم😂

فالو کردم بجا این که قلول بکنه اومد گفت تویی درخواست دادی؟ منم حرصم در اومد گفتم پیشنهادی اومده بود ...

شت 😐😂 خو اون چی گفت؟!  همون جا یه جوری دوباره سر حرف رو باز میکردی

فکر کنم ناراحت شد سین کرد هیچی نگفت😂

بابا موقعیت به این خوبی رو از دست دادی یه خرده سر به سرش میذاشتی بحث رو خودش پیش می کشید 😅😅 حالا ولش کن فدای سرت ایشالا یه کیس بهتر 

2706