2737
2734
عنوان

بچه ها به کمکتون نیاز دارم..

54 بازدید | 7 پست

سلام.خانما مادوساله ازدواج کردیم...چون مادرهمسرم تنهاست و پدرشونو از دست دادن و ازطرفی تک پسره ماطبقه بالاشون میشینیم که تنها نباشن...ولی حسابی از طرف ایشون و دخترشون تحت فشاریم حسابی تو کارامون دخالت میکنن نظر میدن...شوهرم بامنه...ولی وقتی میره میان و گله میکنن اذیتم میکنن تااشکمو درنیارن ولکن نیستن...خستم ازاین شرایط چکارکنم ازدستشون؟هروقت باورتون میشه دوسه روز میریم مسافرت و ازشون دوریم انچنان بهمون خوش میگذره و دوتایی خوبیم...اما وقتی میاییم دوباره جروبحث ها ...دعواها..همه چی شروع میشه...مادرش همیشه بهمون چیزی میگه و همش هم تحویل دخترش میگیره و بادامادش...اونامحترمن و من اینقدر فحشم میده تا مجبورم بهش کاری کنم...کاری هم میکنم دوتادستشو میذاره رو کمرش اینجا جارو کن اینکارو کن اونکار کن ...خودشون بادخترش میشینن اونوقت حرف میزنن من باید کاری کنم...خسته شدم ازاین جور زندگی...چکارکنم؟چون‌دوسال‌گذشته و فعلا بچه دار هم نمیشیم همش هم آخریا میزنن تو سرمون...به خدا دارم کم میارم...دلم میخواد بمیرمممم😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

با شوهرت صحبت کن خییییلی جدی

بگو خسته شدی اون زن گرفته کلفت واسه مادرش نگرفته که

سکوت و احترام تا حدی مفیده که متقابل باشه 

شما دیگه وارد نشو همه رو با لحن درست و اروم به همسرت توضیح بده و بگو خسته شدی باید حرف بزنه با خانوادش 

بگو اگع قبول نکردن اینجا نمیمونی و دنبال ارامشی واسه زندگیت

2728
زبون نداری مگه واحدتون جداست درو ببند بشین تو خونت 

دارم خوبم دارم...ولی نمیدونی عزیزم چطور ادمایی هستن...از کاه کوه میسازن...اتفاقا من همیشه خوبم حرف میزنم اما اگه یه تو بگم همه رو خبرمیکنن به همه میگن فلانی این بهم گفته و دیگه هرکسی پیغام بهم میفرسته...گیر بد ادمایی افتادم

دارم خوبم دارم...ولی نمیدونی عزیزم چطور ادمایی هستن...از کاه کوه میسازن...اتفاقا من همیشه خوبم حرف م ...

توام از کاهشون کوه بساز تا بشینن سرجاشون

انتظار فقط زمانی قشنگه که اومدن تو بهش پایان بده پسرم❤
2738