2733
2734
بله همون حاج خانوم 8 ساله میشناسمش ایشون انجام میده بالا گفتم 

ممکنه شمارشون رو ب من بدی؟

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من 4بار حاجت گرفتم از چله حق شناس حاجت بزرگ 

منم یبار نائب گرفتم و واسم خوند،چقدم امیدوار بودم ولی حاجتمو نگرفتم،این چله رو میگن حتی اگه چیزی ب صلاحتم نباشه بازم اجابت میشه خواسته ات،واسه همین میگن حاجت های خیر و خوب بخواین ولی خواسته ی من اجابت نشد

2731
عزیزم چله یعنی چهل روز بخونی ساعت خاصی نداره ۴۰روز زیارت عاشورا رومیخونی من خیلی دیدم حاجت گرفتن خود ...

یعنی اصلا ردخور نداره.حاجت بزرگ هم گرفتی.باید با وضو بخونم.روزهای پریود چیکار کنم

الهی عزیزم چرا مگه خاستت چی بود نایب مطمعن بود

والا من خیلی نمیشناسمش ولی خانم خوب و خداشناسی بنظر میرسید،من در طول چله هیچ حرفی باهاشون نزدم فقط روز آخر چون صدقه ای ک گذاشته بودم کنار رو باید میدادم ب فقیر،بهشون گفتم تمومه گفت آره امروز روز آخره

خواسته ام برگشتن شخص مورد نظرم بود ک چند وقته روح و روانم بهم ریخته و بیقرار و ناآرومم کرده،

میشه شما واسه خواستم دعا کنی با دل پاکت؟

من اسمم مریمِ

2738
یعنی اصلا ردخور نداره.حاجت بزرگ هم گرفتی.باید با وضو بخونم.روزهای پریود چیکار کنم

پریود ک ایرادی نداره دعا هس قرانم ی حدی میشه خوند وضو اجبار نداره خب باشه ک بهتره با احترام و توجه بیشترمیشه ولی واجب نیست و این ک من گرفتم همیشه اگه خدا صلاح بدونه خب حاجت ادمو روا میکنه شاید کسی هم نگرفته باشه عزیزم ما دعا میکنیم بقیشو میسپاریم ب خدا ان شاالله ک خدا صلاح بدونه و حاجت روا بشیم 

2706