2737
2734
عنوان

هاله بیبی چک کاذب

366 بازدید | 27 پست

سلام خانومای عزیز

من 21 این ماه تزریق hcg  داشتم. امروز بیبی چکم اینجوری شد. به نظرتون آزمایش بدم کاذب بودنش مشخص میشه یا هنوز زوده؟ البته نمیدونم چند دقیقه بعئ اینطوری شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اثر hcg   دوهفته تا ۱۶ روز میمونه  بعد از اون اگر هاله بنداره درسته

به نظرم تا روز موعدت صبر کن بعد بی‌بی بزن که خیالت راحت باشه

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2728

فقط بعد hcg ازمایش خون دقیق هست اصلا به بی بی چک دل نبند ماه قبل من همش بی بی میزدم تا ۱۹ روز بعدش مثبت می شد و امیدوار اما روز بیست پریود شدم‌نابود شدم

ولی این ماه الان امروز ۱۴ روز ار hcg میگذره بی بی نزدم دو روز دیگه خون ازمایش میدم

عزیزم منم ۲۰ تیر hcg زدم ولی هنوز بی بی نزدم  ازمایش خون اصلا کاذب مثبت نداره

یعنی فردا برم آزمایش بدم؟ یا ممکنه منفی بشه؟ تنبلی دارم و قرص دوفاستون میخورم برای تنظیم قاعدگیم. 

2738
منم دوفاستون می خورم شما علایمی دارید  ۱۴ روز بعد امپول ازمایش بده

منم خیلی دلم می خواد ازماش بدم امروز ۱۴ روز بعد امپول و ۱۲ روز بعد ایو ای هستم روزی دوتا دوفاستون می خورم 

سینه هام خیلی درو دارن زیر دلمم کمی درد دارم

منم دوفاستون می خورم شما علایمی دارید  ۱۴ روز بعد امپول ازمایش بده

نه راستش علایم خاصی ندارم. فقط یکم زیر شکمم منقبض میشه و کمی تکرر ادرار گرفتم چند روز پیش که امروز بهترم.

منم خیلی دلم می خواد ازماش بدم امروز ۱۴ روز بعد امپول و ۱۲ روز بعد ایو ای هستم روزی دوتا دوفاستون می ...

انشاالله که این ماه خدا جفتمون رو با هم خوشحال میکنه

2706