2737
2734

انقدر نگین اگه اینستا رو ببندن خوبه همه چی رو از دید اینکه شوهراتون بهتون اونجا خیانت کردن و با بستن اینستاجلوشون گرفته میشه  نبینید😐

ادم هرزه تو خیابونم که باشه کار خودشو میکنه 

ما به اینستا احتیاج داریم واقعا !

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اره احتیاج داریم کلا مخالف بسته شدنشم ولی تاثیر مخربشم  نمیشه انکار کرد

هدف من از تاپیکام خنده و سرگرمی و اوردن لبخند روی لب شماست‌.حتی اگه بتونم یه نفرو بخندونم برام ارزش داره  
2738
تازه منم دیگه لباس ندارم منطقه ما چیزی نداره خریدای من همش از اینستاس بدبخت میشم

اولا که بعیده ببندن بعدشم همه این پیجا سایت دارن از سایت خرید میشه کرد من خودم دیروز از سایت خریدکردم معطلم نموندم تا جواب بدن

مامانِ نامی🙍‍♂️
بله انگار قرار تل و واتس و اینستا درش تخته شه

خاک شد تو سرمون تا چن وقت؟

لطفا امضام رو بخونید !!!!!!!!!!خب هر کاربری اخلاق خاص خودش رو داره به شخصه آدمی هستم که اصلا خوشم نمیاد وقتی بحث جدیه اون وسط چن تا کاربر بیان مسخره بازی دربیارن و به طنز ببندن همه چیز رو!فک کنم خودتون قبول داشته باشید تو هرموقعیتی نباید هر رفتاری کرد!اگه میدونید که اوکی اگه نمیدونید دیر نیست برا دونستنش🙂!من اینجا بیشتر برای راهنمایی شدن میام!دوست دارم کاربر ها تو تاپیک هام نظرات ارزشمندی بدن که بعد ها برای بقیه هم مفید باشه(نه این که حرف های بی اساس و نسنجیده و صرفا برا تفریح و شوخی بزنن)....لطفا تو تاپیکم سوالات سطحی و پیش پا افتاده نپرسید
2706