2737
2734
عنوان

بارداری(6 هفته و 3 روز)

134 بازدید | 16 پست

دوستان دکترم به من گفت 7 هفته و سه روز میتونم برم سونو و قلب نی نی هم تشکیل شده اما من برای 8 هفته یعنی روز 56 نوبت سونو زدم که مطمئن بشم حالا میگم نوبت رو تغییر بدم بزارم برای همون 7 هفته و 3 روز نظرتون؟ 

یه سوال هم داشتم، کسی که بارداری پوچ رو تجربه کرده یا ساک حاملگی پوچه علائم بارداری داره یا نه؟ من استرس دارم نکنه پوچ باشه همسرمم میگه این حرفارو نزن من ناراحت میشم اما واقعا فکرمرودرگیر کرده

همون هشت هفته برو با خیال راحت 

نگران نباش ‌چرا پوچ باشه ؟ ان شاءالله سالمه

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
همون هشت هفته برو با خیال راحت  نگران نباش ‌چرا پوچ باشه ؟ ان شاءالله سالمه

نمیدونم واقعا، اطلاعی هم رمورد پوچ بودن ندارم و این که چی میشه که پوچ میشه اما نگرانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیدونم واقعا، اطلاعی هم رمورد پوچ بودن ندارم و این که چی میشه که پوچ میشه اما نگرانم

ان شاءالله همه چی خوب پیش میره . به خودت استرس نده

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
مرسی عزیزدلم انشاا... 

❤️❤️❤️

انشاا...  کسی که ساک حاملگیش پوچ باشه هم علائم بارداری داره یعنی؟

آره من خودم بارداری اولم پوچ بود علائم داشتم ولی خب بعدش یهو متوقف شد . ربطی نداره در کل توجه نکن 

وقتی اتفاقی نیفتاده چرا فکر میکنی بهش؟ مطمئنا نی نی ناراحت میشه ازت که اینجوری درباره ش فکر کردی

2738
آره من خودم بارداری اولم پوچ بود علائم داشتم ولی خب بعدش یهو متوقف شد . ربطی نداره در کل توجه نکن&nb ...

دست خودم نیست نگرانم، همسرم میگن ما که به زور از خدا بچه نگرفتیم ما گفتیم هروقت صلاحه و خودش صلاح دید بهمون داد پس مطمئن باش همه چی خوبه اما من خیلی دلواپسم، امیدوارم نی نی من رو ببخشه بخاطر افکارم 😅، انشاا... شما هم این مدت رو بسلامتی سپری کنید و نی نی صحیح و سالم بیاد بغلتون

دست خودم نیست نگرانم، همسرم میگن ما که به زور از خدا بچه نگرفتیم ما گفتیم هروقت صلاحه و خودش صلاح دی ...

همسرت درست میگه . البته بهت حق میدم نگران باشی ولی خب دائم فکر کردن بهش خوب نیست 

ممنون عزیزم همینطور شما 😘🌸

آره من خودم بارداری اولم پوچ بود علائم داشتم ولی خب بعدش یهو متوقف شد . ربطی نداره در کل توجه نکن&nb ...

ببخشید نمیخوام اذیتتون کنم اما میشه لطفا بگین هفته چند متوجه شدین پوچه؟ و با سونو متوجه شدین؟ 

ببخشید نمیخوام اذیتتون کنم اما میشه لطفا بگین هفته چند متوجه شدین پوچه؟ و با سونو متوجه شدین؟ 

نه عزیزم مهم نیست دیگه برام چون خدا یه نی نی دوباره بهم هدیه داد 😍 

هفته هشتم سونو دادم متوجه شدم پوچه ولی دو هفته دیگه هم صبر کردم چون اطرافیانم میگفتن ممکنه دیرتر قلبش تشکیل بشه که خب رشدش متوقف شده بود و سقط کردم

نه عزیزم مهم نیست دیگه برام چون خدا یه نی نی دوباره بهم هدیه داد 😍  هفته هشتم سونو دادم متوجه ...

انشاا... خدا نی نیتون رو صحیح و سالم براتون حفظ کنه 🙏🙏😍😍

مرسی عزیزدلم از راهنمایی های ارزندتون 

انشاا... خدا نی نیتون رو صحیح و سالم براتون حفظ کنه 🙏🙏😍😍 مرسی عزیزدلم از راهنمایی های ارزندتون& ...

ممنون گلم . ان شاءالله نی نی ناز شما هم سلامت بیاد بغلت ❤️😘

2706