2726

سلام دوستان عزیز❤️❤️

تو این تاپیک قراره یه روش کسب درامد خیلی اسون یادتون بدم

اول یه توضیح مختصر راجع به کار میدم

شما اول تو یه سایت ثبت نام میکنید یه پیج اینستاگرام هم طبق شرایطی که سایت داره میسازید.بعدش اون پیجایی که توی سایت بهتون میده از طریق اون پیجی که ساختید فالو میکنید و در ازای فالو کردن هر پیج مقداری دستمزد میگیرید

درامد شما واحد پول روسیه است که اسمش روبل هستش

برای برداشت پولتون از سایت باید یک کیف پول بسازید که روبل ها رو داخلش بریزید بعدش بفروشید به صرافی و به ریال تبدیل کنید.... 

کار بدون دردسریه کسی خواست درخواست بده راهنماییش کنم

زندگی از اینی که هست اسون تر نمیشه پس تو قوی تر شو:)

درآمدش روزی چه قدر میشه حدودا واسه خودتون؟

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من این کارو انجام دادم از کار تو معدن سخت تره اعصاب خوردی داره    و قطره چکونیه

چطور؟ در نهایت چیزی دستتو میگیره یا نه؟

خودِ عزیزم؛امیدوارم اون اتفاقی که منتظرشی به زودی رقم بخوره، انقد غیرمنتظره که مجبور شی یجا بشینی تا از شُک‌اش درای، یه لبخند واقعی بزنی و بیای بگی بلاخره اتفاق افتاد🍊☺
2728
من تازه رفتم تو کارش خیلی کار کنم روزی سی تومن

حدودا چند ساعت کار می‌کنی عزیزم؟

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆

جوری هست که اگ ادامه بده آدم درآمدش بیشتر شه؟

حدودا چند ساعت کار می‌کنی عزیزم؟

بستگی به خودتون داره هر وثت خواستی کار میکنی من جمعا پنج شیش ساعت شایدم کم

زندگی از اینی که هست اسون تر نمیشه پس تو قوی تر شو:)
اره این واقعیه 

چقد خوب اگ ۳۰ تومنم باشه خوبه هاا ماهانه پول لباسمون در میاد😂 عزیزم درخاست دادم لطفا راهنماییم کن

خودِ عزیزم؛امیدوارم اون اتفاقی که منتظرشی به زودی رقم بخوره، انقد غیرمنتظره که مجبور شی یجا بشینی تا از شُک‌اش درای، یه لبخند واقعی بزنی و بیای بگی بلاخره اتفاق افتاد🍊☺
اگه چند تا اکانت وصل کنین به برنامه اره

خودت چند تا اکانت داری عزیز؟

2706