2737
2734
عنوان

قرص زینک چیست و برای چ چیزی مفیده

2475 بازدید | 46 پست

مربی باشگاهمون گفت اگه خیلی نگران کرونا هستید بعد ورزش رفتید خونه یه قرص زینک بخورین می‌خوام بدونم ضرری داره یا خیر کلا برای چی خوبه الکی هزینه نکنم اگه خوب نیست ؟؟

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تقویت سیستم ایمنی رشد استخوانها و سلامت دندان ها رشد موها و جلوگیری از ریزش و استحکام ناخن

اوووه چقد فایده داره لازم شد بخرم ممنوووووون💜

2738

قرص زینک قرصی است برای تقویت بدن رشد مو ولی اگ بخوری مثل گاو چاق خواهی شد و پول باشگاهه رو تو اشغالی خواهی انداخت

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
هم تقویتیه هم برای پوست و مو خوبه، زینک پلاس یا زینک پاور بخری بهتره 

چشم ممنون قیمتش چقده فقط ؟

فقط نباید موقع زدن واکسن قرص تقویتی بخوری ۱۵روز قبل از زدن و ۱۵روز بعداز زدن

نه بابا اصن سنم به زدن واکسن نمیخوره خیالت راحت 

2706