2733
2734

من این ماه روز دوم پریودم رفتم مطب دکتر عارفی دکتر برای منو همسرم آزمایش نوشت و گفت که من دارو بخورم و بعد از اتمام پریود برم عکس رنگی بگیرم دیروز پریودم تموم شد ولی ازم عکس رنگی نگرفتن و گفتن که باید صبر کنم دوباره پریود شم و خود مرکز تصویر برداری بهم دارو بده ،من وقت زیادی ندارم که منتظر بمونم 31مرداد باید دارو مصرف کنم برای آی وی اف ب نظر شما چه دارویی بخورم که تقریبا 15روز دیگه دوباره پریود بشم و بتونم عکس رنگی بندازم ؟     

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین

برو یه جای دیگه. منم دکترم دارو نوشت

خداوندا مرا ببخش به خاطر تمام گله هایم.به خاطر درهایی کوبیدم و هیچ کدام در خانه تو نبودند. به خاطر تمام لحظه هایی که بامن بودی و من فکر کردم که تنها هستم.مرا ببخش
برو یه جای دیگه. منم دکترم دارو نوشت

عزیزم من 27تیر پریود شدم الان دیر نیست برم جای دیگه ای عکس رنگی بندازم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه نمیگین دیروز پریود تموم شده تا فردا وقت دارین فکر کنم

خداوندا مرا ببخش به خاطر تمام گله هایم.به خاطر درهایی کوبیدم و هیچ کدام در خانه تو نبودند. به خاطر تمام لحظه هایی که بامن بودی و من فکر کردم که تنها هستم.مرا ببخش
2728
مگه نمیگین دیروز پریود تموم شده تا فردا وقت دارین فکر کنم

اگه بشه خیلی خوبه پس صبح زنگ میزنم یه جای دیگه شاید قبول کنن،اگه دیر شده باشه چی میشه مشکلی پیش میاد؟

اگه بشه خیلی خوبه پس صبح زنگ میزنم یه جای دیگه شاید قبول کنن،اگه دیر شده باشه چی میشه مشکلی پیش میاد ...

بهشون بگو کی خونریزی قطع شده اگه دیر شده باشه خودشون میگن بهت

2738
اگه بشه خیلی خوبه پس صبح زنگ میزنم یه جای دیگه شاید قبول کنن،اگه دیر شده باشه چی میشه مشکلی پیش میاد ...

نه گبم فکر نکنم دیر شده حتما یه مرکز دیگه زنگ بزن وشرایطتتو بگو