2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من نمیفهمم چرا بعضیا انسانیت و دین رو دوتا مقوله جدا از میدونن

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

باهاش ک موافقم ولی ی چیزو نمیفهمم

فرق دینداری (واقعی) و انسانیت چیه؟

یکین ک

{اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم} {مرا مبیبینی و هردم زیادت میکنی دردم/ تو را میبینم و میلم زیادت میشود هردم}{هین بی ملولی شرح کن من سخت کند و کودنم:)...}{❤}

چون خیلیا هستن بظاهر دیندارن اما بویی از انسانیت نبردن و برعکس خیلیام هستن اصلا دیندار نیسن و بشدن انسان هستن 

که مورد دوم مورد قبول خداوند هست

چون من تازه به این نتیجه رسیدم تا انسان نباشی نمیتونی به کسی محبت کنی تهمت نزنی خیلیا رو دیدم فقط دیندارن ولی از انسان بودن دورن من به شدت متعصب و مذهبی بودم شکر خدا الان فهمیدم دین(اگه برای ریا باشه) به تنهایی از من ادم خوب نمیسازه 

دقیییقا

چقد امضاتون قشنگه😍یادش بخید تتا مدت ها من اینو با صدای چاوشی گوش میکردم💚

{اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم} {مرا مبیبینی و هردم زیادت میکنی دردم/ تو را میبینم و میلم زیادت میشود هردم}{هین بی ملولی شرح کن من سخت کند و کودنم:)...}{❤}
چون من تازه به این نتیجه رسیدم تا انسان نباشی نمیتونی به کسی محبت کنی تهمت نزنی خیلیا رو دیدم فقط دی ...

من ادم خیلی مذهبی ای نیستم ولی خب اگ ادم مذهبی باشه ب معنای واقعی قطعا ب دستورات خدا راجع ب انسانیت هم عمل میکنه

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
2706