2737
2734

برای دیسک کمرم میخوام برم فیزیو تراپی

نمیدونم چجوریه و چی هست و چقدر تاثیر داره

کمرم و پام خیلی درد میکنه خیلی☹ 

.

خیلی خوبه در همین حد😉

وکیل کانون وکلای دادگستری (حق الوکاله: مطابق بخش نامه رسمی قوه قضاییه و تعرفه قانونی)    دعاوی خانوادگی:طلاق،مهریه، حضانت،اثبات زوجیت، اثبات نسب، استرداد جهیزیه و... دعاوی کیفری:کلاهبرداری، خیانت در امانت، روابط نامشروع، ترک انفاق، افشای اسرار خصوصی و...دعاوی حقوقی:اختلافات ناشی از قرارداد، انحصار وراثت، دعاوی مربوط به چک، مطالبه وجه، الزام به انجام تعهد، اثبات مالکیت، استرداد وجه و... 

موثرع .

با تمرین ورزشی و تمرین دادن اصولی و ذره ذره به عضله و استخوان باعث تقویتش میشه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی سری دستگاه ماساژور دارن ک باهاش ماساژت میدن ی سری حرکتا بهت میدنن ک باعث میشه کمر دردت خوب شه 

ولی اگ قط کنی دوباره همون اشو همون کاسست

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
2731
ی سری دستگاه ماساژور دارن ک باهاش ماساژت میدن ی سری حرکتا بهت میدنن ک باعث میشه کمر دردت خوب شه  ...

ینی فیزیوتراپی رو باید بریم و قطع نکنیم؟یا کلا ورزش تو خونه بعد فیزیوتراپی

.
2738
ینی فیزیوتراپی رو باید بریم و قطع نکنیم؟یا کلا ورزش تو خونه بعد فیزیوتراپی

ورزش تو خونشو ول نکن خیلی خوبه بابا بزرگم رفته اون بااینکه وزنش بالاست پادردش بهتر شده 

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡