2733
2734
عنوان

همسرم خرج و مخارج برادر شوهرم میدع

437 بازدید | 16 پست

سلام بچه ها. همسرم هفت هشت ساله که مادرش رو از دست داده و تو این مدت جاری عزیزم لطف کرده غذا درست کرده برای همسرم و پدرشوهرمم البته خرج و مخارج و خورد و خوراک رو خود همسرم و‌پدرشوهرم میخریدن این هفت هشت سال ..تو این مدت برادر شوهرم متاسفانه تنبل شده چون خرج و مخارج میومده تو خونه ونگرانی از این بابت نداشته..یعنی یه طوری هفت هشت روز نمیره سرکار بعد دم ظهر زنگ میزنم به همسرم که کارتت بده برم کوبیده بخرم برای همون(همسایه هستیم) الانم که همسرم ازدواج کرده هنوز همین جریانه و کاملا مستقل نشدیم به همسرم گفتم عزیزدلم تو کمتر به برادرت‌پول بده تا بتونه رو پای خودش وابسته   و سختی ببینه یکبار نون شب نداشته باشه بخودش میاد و تو و بابات توی تنبل کردن این آدم نقش داشتید امروز همسرم با خوشحالی زنگ زد گفت آقا فکر کردی خودت تنها توانایی نه گفتن داری؛ گفتم چیشده؟! گفت هیچی برادرم بچه اش که تازه به دنیا اومده زردی داره ۵۰۰تومن از من پول میخواست گفتم ندارم که بدم! منم گفتم کاشکی بش می‌دادی این بیماریه؛ و الان مستأصل داداشت؛ بهش بده سر چیزای الکی نده؛ الان ناراحت شده شوهرم و میگه تو هیچ جوری راضی نمیشی و هر دفعه حرفت عوض میشه؛ بنظرت چیکار باید کرد؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راس میگه دیگ یا بگو بده یا نده😐

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
2728

درست گفتی ولی طرز بیانت درست نبود و خورد تو ذوقش

اول باید تحسینش میکردی بعد ۵ دقیقه بهش همون حرفات رو میگفتی

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2738

حرفت درسته

خدایا کسی اینجا به یادش نیست که دنیا زیر چشماته ◉ یه عمره یادمون رفته زمین دارمکافاته ◉ فراموشم شده گاهی که من اینجا چه ها کردم ◉ که باید روزی از اینجا بازم پیش تو برگردم ◉ خدایا وقت برگشتن یه کم با من مدارا کن ◉ شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن ღ
درست گفتی ولی طرز بیانت درست نبود و خورد تو ذوقش اول باید تحسینش میکردی بعد ۵ دقیقه بهش همون حرفات ...

بله فکر میکنم اشتباهم همین بوده؛ ما اول زندگیم نه من خیلی چیزا رو بلدم نه همسرم؛ حالا چطوری از دلش در بیارم و حرف خودمو بزنم؟!

خوب عزیز من اگه برادر شوهرت از همون روز اول دستش تو جیب خودش بود الان برا بچش پول داشت ک خرج کنه‌.بنظرم شوهرت خوب گفته بزار برادرش بیوفته به فکر.تا کی قراره چشمش به دست مردم باشه

پرواز را به خاطر بسپار.پرنده مردنی ست✌️

درست مریضی بوده ولی حالا که شوهرت شروع کرده به نه گفتن دیگه نباید مانعش میشدی...بلاخره برادر شوهرت هم ازیکی دیگه پول قرض میگرفت....میدونم آدم عذاب وجدان میگیره اینجور مواقع ولی چاره ای نیست باید یکم بهشون سخت بگذره تا به فکر کارو درامد باشه

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔

تو خوب گفتی شوهرت قدرت تشخیص موقعیت مناسب رو نداشته .. اگه کادو ندادین به عنوان کادو و چشم روشنی بهشون بدین که مشکلشونم حل شه 

برادرشوهرت حتما میخواد پول پوشک بچه شم از این به بعد از شما بگیره 

دوستان راه حل درسو و حسابی کسی گفت به منم بگید...

برادرشوهرم احمق منم با سهدتا بچه اینجوری... منتها برادرشوهریم که خرجشو میده مجرده و میخواد تازه ازدواج کنه.... 

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  
2706