2733
2734

من بعد کنکور تا سر کوچه هم نرفتم یک سال هیچ جایی نرفتم خواستم ۲ روز برم تهران خونه داییم مامانم نزاشت الان خالم میخواد اسباب کشی کنه میگه چند روز بیا خونمون کمکم کن بازم مامانم نمیزاره 😔کلا بدش میاد برم خونه فامیلاش تازع واسه حمالی میخوام برم ن تفریح !! خسته شدم از تو خونه موندن و بیکاری قرص میخورم ک بخوابم ! چیکار کنم بنظرتون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودتو سرگرم کن وتو خونه خودتون هم بمون...مامانت زن فهمیده ای هست که نمیزاره خونه فامیل بمونی...بعدها که متاهل بشی این کارش رو تحسین میکنی

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔
2731
خودتو سرگرم کن وتو خونه خودتون هم بمون...مامانت زن فهمیده ای هست که نمیزاره خونه فامیل بمونی...بعدها ...

خسته شدممممم هیچ کاری نیس انجام بدم رژیمم هستم نمیتونم حداقل چیزی بخورم 😂😑

2738

سلام من کارشناس پشتیبانی اپلیکیشن کیک آنلاین هستم و خوشحال میشم در خصوص سفارشات کیک تولدها و مناسبتهای کودکان دلبندتون با شما تعامل داشته باشم.

یکی از دغدغه های طبیعی مادرای عزیز این است که برای مراسم تولد چه کیکی رو از کجا بگیرن و معمولا این موضوع وقت خیلی زیادی رو توام با نگرانی ازشون خواهد گرفت. اعم از سلامتی کیک، کیفیت ظاهر و طعم کیک و اینکه کیکشون سر موقع دستشون برسه.

کیک آنلاین همه ی این دغدغه ها و مشکلات رو حل میکنه. علاوه بر اینکه کیکسازای باکیفیت و حرفه ای شهرتون رو میتونین تو کیک آنلاین پیدا کنین، یه تنوع بسیار بسیار بالا و به روز از کیکها داریم که میتونین از بینشون انتخاب کنین. خیالتون هم راحته که سفارشتون به موقع و به بهترین شکل تحویلتون میشه.

آدرس سایت و لینک دانلود اپلیکیشن خدمت شما:

https://cake-online.com

خوشحال میشم اگه سوالی هم داشتین با شماره واتسپ من در ارتباط باشین تا راهنماییتون کنم:

09222948509

سلام من کارشناس پشتیبانی اپلیکیشن کیک آنلاین هستم و خوشحال میشم در خصوص سفارشات کیک تولدها و مناسبتهای کودکان دلبندتون با شما تعامل داشته باشم.

یکی از دغدغه های طبیعی مادرای عزیز این است که برای مراسم تولد چه کیکی رو از کجا بگیرن و معمولا این موضوع وقت خیلی زیادی رو توام با نگرانی ازشون خواهد گرفت. اعم از سلامتی کیک، کیفیت ظاهر و طعم کیک و اینکه کیکشون سر موقع دستشون برسه.

کیک آنلاین همه ی این دغدغه ها و مشکلات رو حل میکنه. علاوه بر اینکه کیکسازای باکیفیت و حرفه ای شهرتون رو میتونین تو کیک آنلاین پیدا کنین، یه تنوع بسیار بسیار بالا و به روز از کیکها داریم که میتونین از بینشون انتخاب کنین. خیالتون هم راحته که سفارشتون به موقع و به بهترین شکل تحویلتون میشه.

آدرس سایت و لینک دانلود اپلیکیشن خدمت شما:

https://cake-online.com

خوشحال میشم اگه سوالی هم داشتین با شماره واتسپ من در ارتباط باشین تا راهنماییتون کنم:

09222948509