2737
2734

مثلا فرض کنید خانومش کل درامدشو هر ماه میاره تو زندگی و کلا حساب کتاباشون باهمه کارای خونه هم کاملا تقسیم میشه 

یا اینکه خانوم بخش عمده درامدش پس انداز واسه خودش میشه ولی جاهایی ک شوهرش کم میازه یا مثلا میخوان ملک یا چیز جدیدی بخرن پس اندازشو میاره ولی اکثرا درامد اقا نقش داره تو زندگیشون 

یا اینکه کلا نمیاره تو زندگی ولی کل کارای خونه هم میکنه 

این دزسته ک میگن مردا دوس دارن تامین کننده باشن و خوششون میاد ک خانوم ازشون پول بخواد؟ بعد اگه خانوم درامدشو نیاره اصلا مرد فک میکنه ک خانومش بش اعتماد نداره و دوسش نداره؟

نظر من اینه که همه چیز مشترک باشه..هم خرج درآمدها..هم کارای خونه

‏زبان فارسی خیلی جالبه. هم سکوت علامت رضاست هم جواب ابلهان خاموشیست تازه آخرین سنگرم سکوته با اینحال سکوت سرشار از ناگفته هاست.خودت ببین دیگه😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

کاملا بستگی داره به طرز فکر اون مرد 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2738

بستگی به طرفت داره ولی بنظرم درستش اینه حتی اگ هزارتومن از درامد زن تو زندگی استفاده میشه کار خونه تقسیم بشه بنظرم اگر زن از مرد چیزی نخواد و همش دستش تو جیب خودش باشه مرد بی تفاوت و بیخیال میشه نسبت به زنش

شوهر من میگه اگه ۱ قرون از درامدتو بیاری خرج خونه زندگیمون کنی دیگه نه من نه تو

میگه واسه خودت باید پولاتو خرج کنی

ذره ایشم خرج وسایل خونه و خریدای خونه و این چیزا میگه نکنم

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤

بنظرتون این مو مصنوعی رو میشه رنگ مشکی گذاشت روش؟رنگ میگیره؟

هر چقدر میگذرد بیشتر یقین پیدا میکنم دیگر هرگز لحظه هایمان مثل آن گذشته ی قشنگمان هفت رنگ نخواهد شد! همه چیز این زندگی تا ابد غرق تاریکی ست!

چرا زن نباید پولش رو بیاره تو خونه؟؟!!

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
2706