2726
عنوان

کسی هس اینجا بواسیر داشته باشه ؟! بیایین....

| مشاهده متن کامل بحث + 703 بازدید | 36 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همین طوریم، دکتر رفتم پماد و شیاف آنتی هموروئید داد برای بواسیرم بعد گفت باید ملین زیاد بخوری که یبوست نشی، یه پودر هم نوشت خیلی خوب بود هم ملین میکرد و هم یبوستم را درمان کرد و اصلا وابستگی هم نیاورد پودر گیاه استفرزه بود

گر نگهدار من آن است که سنگ را در بغل شیشه نگه میدارد
2728
منم همین طوریم، دکتر رفتم پماد و شیاف آنتی هموروئید داد برای بواسیرم بعد گفت باید ملین زیاد بخوری که ...

اخه من زیاد ملین بخورم یبوست تبدیل به اسهال میشه سریع روم تاثیر میزاره حتی یه قاشق روغن زیتون 

اخه من زیاد ملین بخورم یبوست تبدیل به اسهال میشه سریع روم تاثیر میزاره حتی یه قاشق روغن زی ...

چند روز یه بار دفع داری؟ روزی سه بار باید دفع داشته باشی که یبوست نباشه ولی به روزی یه بار دفع کردن هم یبوست نمیگن به یه روز درمیون یبوست ملایم و دو روز درمیون یبوست متوسط و بیش از چهار روز درمیون رو یا هفته ای یه بار دفع رو میگن یبوست مزمن، اگه دفعتون به موقع است ولی سفته و به سختی دفع میشه اون رو باید آب زیاد بخوری یا یه دونه خیار بخوری که مدفوع نرم بشه زیتون برای مواقعی که یک یا دو روز دفع نداشتی

چند روز یه بار دفع داری؟ روزی سه بار باید دفع داشته باشی که یبوست نباشه ولی به روزی یه بار دفع کردن ...

من هر روز یا یه روز در میون دفع دارم 

ارع گاهی سفته ولی به موقع هس 

من هر روز یا یه روز در میون دفع دارم  ارع گاهی سفته ولی به موقع هس

خب پس نمیدونم ولی فکر کنم آب کم میخوری چون تابستون هم هست تعریق بالاست مدفوع سفت میشه من خودم اینجوریم مثل شما دفعم به موقع است ولی تعریقم بالاست دفعم سفته 

شوهر من داشت 

همین جوری به خون ریزی هم رسیده بود خیلی هم درد داشت 

رفت دکتر دکتر معاینه کرد بعد اون توده ای که بیرون زدگی داشت رو فشار داد خون اومد بیرون بعدش دیگه خوب شد نه عمل کرد نه چیزی دکتره فقط توده رو فشار داد 

البته من ندیدم دکتر خودش گفت 

معمولا وقتی خون بیاد دیگه دردش تموم میشه

اسی بواسیر ربط مستقیم به یبوست نداره

من خودم خیلی وقتا اصلا یبوست ندارم اما بواسیرم به مشکل میخوره

بیین چیزای تند و فلفلی اصلا نخور

خربزه خیلی بده براش

سوسیس کالباس خیلی بده خصوصا تندش

من یه مدت بندری زیاد میخوردم بعد از یه ماه اینجوری شدم تا ۴-۵ ماه درگیرش بودم

ما ارثی داریم

2706