2410
2553

یک هفته هست برامون مشکلی پیش اومده  برای برادرم

مادرم اینقدر گریه کرده داده دیوانه میشه 

اون وقت داخل همین یک هفته یکی از اقواممون اومده خونمون  

مثلا ماکارونی درست میکنیم میگه من نمیخورم  

با اینکه از صبح میریم دنبال کارهای برادرم میاییم غذا درست میکنیم

از عصر دوباره میریم دنبال کار های برادرم

دوباره این مثلا گوشت آبپز  نمیخوره  میگه  کباب کنید 

من اینو نمیخورم  

من اینجا نمی خوابم 

من اینو نمیخوام  

مثل بچه کچلو 

اینقدر دیگه خسته میشیم که دوس داریم عصر بخوابیم پا میشه یا لیوان میاره، یا میره  داخل اون اتاق صدا میکنه نمیزاره  بخوابیم یا میاد بالای سرمون میگه پاشید آب بیار بخورم 

پاشو چایی درست کن پاشو میوه بیار 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سه روز پشت سر هم ماکارونی بش بده  آخرش فلنگو میبنده میره

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2456
2714

وا 😳

نسبتش چیه خدایی؟که اینقدر پرروعه 😒

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

خب بگو مشکل داریم برو خونتون  چرا اینقدر خودتونو اذیت میکنین من خیلی واضح تو روش میگم

never argue wite stupid people thay will drag you down to their level and then beat you with experience            "mark twain"

ببین عزیزم هرچی رودربایستی کنی بیشتر عذاب میکشی

رسما بدون تعارف بهشون بگو برن

اولش سخته

دوروز عذاب وجدان میگیری

اما بعدش هم تو راحت میشی هم اون حد خودشو میفهمه

آخه شما نباید خجالت بکشی

اون باید خجالت بکشه

2706