2733
2734
عنوان

جای من باشید تصمیمتون چیه ؟

214 بازدید | 33 پست

خواهرم میخواد از اروپا بیاد ترکیه . بابام که دو دوز واکسن چینی زده میخواد بره ببیننن همو . مامانم دیابتی هست نمیاد و نوبت دوم واکسنش 22 مرداده اگه داشته باشن . منم که اصلا واکسن نزدم . جای من باشید میرید ترکیه ؟ واسه برگشتن از ترکیه به ایران هم باید تست بدیم که 250 لیر پولش میشه حدود 750 تومن خودمون . اگه  مثبت بشه باید دو هفته بیشتر بمونیم اونجا تا منفی بشه . خواهر بزرگم میگه نرو چون کرونای دلتا خطرناکه و کاری به واکسن نداره . توی ترکیه اگه آدم کرونای شدید بگیره و نیاز به دارو و بیمارستان داشته باشه خرجش خیلی بالاست . خرج بابام هم زیاد میشه اگه نرم بهتره . موندم چیکار کنم . هم دلم میخواد برم هم نه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اره خرج بیمارستان ترکیه افتضااااااحححح بالاست

خودِ عزیزم؛امیدوارم اون اتفاقی که منتظرشی به زودی رقم بخوره، انقد غیرمنتظره که مجبور شی یجا بشینی تا از شُک‌اش درای، یه لبخند واقعی بزنی و بیای بگی بلاخره اتفاق افتاد🍊☺
نمیشه اینجا صحبت کرد راجبش

با احترام 

پس بهتره  ته دل همو خالی نکنیم  و  دیگران رو  هم بدبین نکنیم  

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706