2726

من خواهر زاده مو خیلی دوست داشتم وقتی کوچیک بود خیلی

ولی الان ک ۵سالش شده و خودم بچه دار شدم اصلا دوستش ندارم.یعنی هییییچ حسی ها!!!!!!!

همش دارم ب خودم تلقین میکنم که باهاش مهربون باشم و خواهرم یوقت دلش نگیره اما همش اداس  چون ا۱لا یو ثانیه ام حوصلشو ندارم و هیچ حسی ندارم بهش خیلیم بچه خوبیه و منو دوست داره😔❤

بنظرتوت علتش چیه؟؟

من چیکار کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب بچه ادم عزیزتر از بچه مردم هست 

منطقی هست

ولی این حست فردا رقابت ایجاد می کنه بچه خودت با اون 

اگه فردا بچه اون کنکور فلان رشته قبول شه یا فلان شغل بره یا .... معمولا حسادت اون خاله یا عمه ایی که حسی نداره بیشتر اشکار میشه تو فامیل

نمیدونم عجیبه کارت...اصلا منطقی نیست که قبلا خیلی دوسش داشتی الان بی دلیل دیگه دوسش نداری..اگه کم توجه بشی طبیعیه ولی اینکه میگی هیچ حسی نداری بهش طبیعی نیست..

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
خب بچه ادم عزیزتر از بچه مردم هست  منطقی هست ولی این حست فردا رقابت ایجاد می کنه بچه خودت با ...

نه اصلا 

اتفاق خوب ک براش میوفته از ته دلم شاد میشم هیچ وقت تو دلم فکر مقایسه هم‌نمیکنم .

حتی شوهرم یوقت حوصلشو نداره سرسری جوابشو میده دلم میگیره خودم صداش میکنم سرشو گرم میکنم. 

اما اصلا اون حسی ک میدیدمش دلم‌ضعف میرفت کامل از بین رفته .همش عذاب وجدان دارم😔

خاله بی عاطفه حتما الان فکر میکنی بهترین وشیرین ترین وخوشگلترین بچه دنیا بچه خودته

وا..من بهش احترام و محبتمو دارم..هیچ وقتم بچه خودمو سرتر از بقیه نمیدونم هربچه شیرینی خاص خودشو داره 

اینکه گفتم یه قلبی ناخودگ

اگاهه ک من خودم ازش ناراحتم.

شماچقد بد حرفتو میگی بدتر حال بد ادم بیشتر میشه😒😣

منکه به همه بچه ها اینطوریم  خب مگه زور

خب همه این حسو میکنن ک فقط بچه خودتو ادم حساب میکنی و شیرین میدونی.رو حساب خودخواهی و بب عاطفه بودن میزارن.

انگار دست خود ادمه

خواهر خودم یکی دوبار تو حرفاش گفت ک انقد بچه من تورودوست داره تو براش وقت نمیزاری

برا همین اصلا مثل قبل دوست د

ندارم تندتند ببینمشون

خب همه این حسو میکنن ک فقط بچه خودتو ادم حساب میکنی و شیرین میدونی.رو حساب خودخواهی و بب عاطفه بودن ...

اره من قبل ازدواجم داداشمو خودم بزرگ کردم طوری که به من میگفت مامان بود و نبود مامانم واسش فرقی نداشت اما بعد ازدواجم دیگه حوصله محبت بهشو ندارم درسته خیلی دوسش دارم ولی ناخوداگاه دیگه کمتر بهش فکر میکنم و کمتر نگرانشم و محبتم کمتر شده  تو هم همینطور دیگه الان فکرت کلا پیش بچه خودت نگران بچه خودتی  دیگه فکرت وقت خالی نداره که مثل قبل به کسای دیگه فکر کنی

never argue wite stupid people thay will drag you down to their level and then beat you with experience            "mark twain"
2706