2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیشب زرشک پلو با مرغ پختم برای مهمونام همشون خوششون اومده بود و طرزتهیه اش رو ازم گرفتن همونی که بال ...

توی ی پیجی راجب اینکه ب مرغا هورمون میزنن صحبت شده بود . دوتا خانم گفتن همسراشون مرغداری دارن . هورمون خیلی گرونه نمیصرفه ب مرغا بزنن . انتی بیوتیک ب مرغا زیاد میزنن . مرغ وخروس قاطیه 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
2728
ظروف رویی عالیههههه مخصوصا برای قیمه و قرمه

همه غذایی من حتی برنج و سرخ کردنیهامم تو همین ظروفه تفلونام رو کلا جمع کردم

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
یه کلیپ هست از اهواز واقعیه ؟جمعیت زیادی بیرون اومدن شب برای مشکل اب

بله عزیزم واقعیه😭😭😭😭😭😭😭😭😭 هرچی دیدید واقعیه

کلی آدم کشته شده متاسفانه

چندین خانواده داغدار شدن

چه جوونایی😭😭😭

.(عاشق بچه 92)

برای گرفتن بوی زحم . کرفس خوبه . معمولا مهمون دارم چند قطعه کرفس مبریزم . ادویه هم . پودرسیر . آویشن . پاپریکا. 

هویج و فلفل دلمه ای هم میزنم خیلی خوشمزه میشه  

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
2738

اولا برای غذاپختن وقت بذار.دوما از ادویه مخصوص هرغذایی استفاده کن مثلا برای مرغ ادویه کاری،نمک،فلفل،زردچوبه،پودر سیر استفاده کن.پیاز با رنده ریز بریز.سوما،بذار غذاهات جا بیفتن بعد میل کنید.یعنی بذار ابش کم باشه برای خورشتها.

توی ی پیجی راجب اینکه ب مرغا هورمون میزنن صحبت شده بود . دوتا خانم گفتن همسراشون مرغداری دارن . هورم ...

دیگه هرچی بهشون بزنن ضرر داره حالا چه هورمون چه هرچیز دیگه برای همین بهتره مرغ رو کوچیکتر بگیریم چون اینا رو تزریق میکنند که زود بزرگ وگوشت داربشن 

میشه با دلهای پاکتون برای مامان شدنم صلوات بفرستید
2706