2733
2734
عنوان

زن داداشم گف برو بینیتو عمل کن

| مشاهده متن کامل بحث + 603 بازدید | 49 پست
مامان وبابامم دلمو میشکنن همش زن داداشمو دوس دارن

همینه که به خودش اجازه میده هر حرفی رو بزنه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همینه که به خودش اجازه میده هر حرفی رو بزنه 

شانس منه بقیه هوا دختراشون دارن مال ما برعکسه

سلامتی امام زمانمون 🌷کاری نکنیم آقامون دلش بگیره🌷سلامتی خانوادم🌷برای خوشبختیم دعا کنید🌷حضرت محمد(ص):هیچ‌چیز نزدخدا محبوبترودوست داشتنی تر ازجوان توبه کارنیست🌷
2728
نباید ضعف نشون بدی باید میگفتی چرا عمل کنم دماغم هیچ ایرادی نداره به صورتم میاد عاشقشم هیچ وقت هم ج ...

نگفتم اصلا 

خودش یهویی گفت

سلامتی امام زمانمون 🌷کاری نکنیم آقامون دلش بگیره🌷سلامتی خانوادم🌷برای خوشبختیم دعا کنید🌷حضرت محمد(ص):هیچ‌چیز نزدخدا محبوبترودوست داشتنی تر ازجوان توبه کارنیست🌷
پس کلا بیخیال شو گلم

باشه

2738
چه پررو به اون چه که دماغتو عمل کنی یا نکنی خیلی مردم بدی شدیم همش داریم از بقیه ایراد میگیریم

چرا همه چيز رو با بدبيني نگاه ميكنين شايد از روي خيرخواهب گفته ميخواد خواهرشوهرش خوشگلتر بشه من خواهرم بهم گفت برو دماغت رو عمل كن چه ايرادي داره؟حالا امر خاهرشوهر يا زن داداشم گفته بود بايد جبهه ميگرفتم؟

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
نگفتم اصلا  خودش یهویی گفت

یه دفعه دیگه گفت همینا که بهت گفتمو با خونسردی بگو. نزار کسی اعتمادبنفستو کم کنه. منتظر نباش مامان بابات ازت طرفداری کنن همیشه با خونسردی بدون دعوا تو این مواقع از خودت تعریف کن 

چرا همه چيز رو با بدبيني نگاه ميكنين شايد از روي خيرخواهب گفته ميخواد خواهرشوهرش خوشگلتر بشه من خواه ...

منم بدبین نیستم عزیزم 

فقط میگم کاش عمل میکردم خسته شدم

یه دفعه دیگه گفت همینا که بهت گفتمو با خونسردی بگو. نزار کسی اعتمادبنفستو کم کنه. منتظر نباش مامان ب ...

متاسفانه بلد نیستمحرف بزنم

2706