2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

«بـا تـو بـه اوج می رسد

معنیِ دوست داشتن»♥️آری دقیقا با خود تو ای مهربان ترین 

با تویی که شاهد تمام لحظات خوب و بد زندگی من بوده ای 

با تویی که با بودنت تمام قانون های دنیا را برهم زده ای ،تویی که آمدنت مانند ظهور خورشیدی پشت ابرهای تیره و تار بعد باران زمستانی بود،تویی که نگاهت درخشان تر از یک الماس بود و دستان زمخت مردانه ات در بین دستانم محکم ترین قفل دنیا که هر گز برای یاز شدنش تلاشی نکرده ام .آری مرد من ،تو تنها کسی هستی که وقتی سر بر روی انه هایت میگذارم امن ترین جای جهان یرای مفهوم پیدا میکند و آن زمختی ته ریش هایت مانند بذر های سبزی در دل صحرا هستند که لذت نوازشش را با هیچ چیزی عوض نخواهم کرد!تو تنها کسی هستی که هرصبح بخاطرش چشم میگشایم و زنانگی هایم را برایش خرج میکنم .تو تنها کسی هستی که تارهای صوتی ام برای گفتن “دوستت دارم”به حرکت در می آیند ...تو را کودکانه دوست میدارم ای امید در تمام ناامیدی هایم !

میشود بدانم جانا،آن هایی که مثل من تو ندارند دلشان به چی خوش است؟!♥️

@ژیناگلمن    البته با اجازه ایشون❤

لینکِ زندگیتونو به هرکسی ندین که جوین بده لفت بده(:       درخواست دوستی اصلااااا قبول نمیکنم کاری داشتید یجا تگم کنید)
2706