2737
2734
عنوان

داغونم 😔😔😔😔😔

265 بازدید | 19 پست

اصلاازخودم متنفرم حالم بده عصبیم.ن توزندگی زناشویی موفقم ن توزندگی فردیم ن ب خودم اررش و بهامیدم ن ادم خوبیم حالم زاره کاش بمیرم وهزاول متولدبشم من دوست دارم ک بکوبم و ازاول بسازم ازکجاشروع کنم نمیدونم فک کنید ی ادم هستم ک میخواد تاره ازاون دنیاوارداین دنیابشه ومیخواد ک ی فرد مهم و معروف و موفق بشه و پدرومادرش و خواهربراداش و همسرش تزش راضی باشن مخصوصاخودش بازندگیش کیف کنه وعتشق خودش باشه بگم ک اینابرام مهمه دچون هیچ کدوم روندارم.راه حل میخوام

از همین امروز شروع کن کم کم آرزوهاتو انجام بده دیر نیست🌸

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از همین امروز شروع کن کم کم آرزوهاتو انجام بده دیر نیست🌸

من ۲۱سالمه دلم میخوادتواوج باشم بورس کشوردیگه.تحصیلات خیلی بالا.الگوونمونه باشم هم درخانه داری هم درشوهرداری هم در کار و شعل هم برای پدرومادروخواهربرادرام خوب باشم میخوام خاص باشم وتودنیامعروف بشم وای مردم دیگه

تو اینستا یه پیج قانون جذب و انرژی مثبت شرکت کن...دوره ها رو شرکت کن...نتیجه میده.....

زیبایی افکار زیبایی جهان است. یادبگیریم زیاد مطالعه کنیم و افراد خوب جامعه باشیم. طبیعت دوست باشیم و احترام بزاریم.

کسی که میگه بمیرم و ازنو بسازم..

اگه صدها بار دیگه به دنیا بیاد بازم همون شخصه 

کسی که پشیمونه و میخواد زندگی رو بسازه از هر نقطه ای شروع میکنه میگه یا علی 

نه اینکه بمیرم و...

زندگی رو سخت نکن این ثانیه ها میگذرن تو تصمیم میگیری قشنگ باشه و یا...

خودتو قبول کن قدم به قدم جلو برو 

زندگیتو قشنگ کن

2738
من ۲۱سالمه دلم میخوادتواوج باشم بورس کشوردیگه.تحصیلات خیلی بالا.الگوونمونه باشم هم درخانه داری هم در ...

چرا نشه؟ اگه تلاش کنی حتمااا بهش میرسی فقط باید هدفتو تایین کنی اراده داشته باشی که آرزوهاتو به واقعیت تبدیل کنی 🌸

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔
کسی که میگه بمیرم و ازنو بسازم.. اگه صدها بار دیگه به دنیا بیاد بازم همون شخصه  کسی که پشیمون ...

خب چکارکنم شماراست میگی هزاربارشروع کردم و ابروم رف همه منو ب بیاراده میشناسن امادوست دارم وقتی ۲۵سالم شد همه اینایی ک گفتم ب دست اورده باشم

چرا نشه؟ اگه تلاش کنی حتمااا بهش میرسی فقط باید هدفتو تایین کنی اراده داشته باشی که آرزوهاتو به واقع ...

حتی معروف شدن اخه نمیدونم چ راهی باشه واسه اینکه من تو کل دنیا ی معروفیت خاصی وخوبی رو بدست اورده باشم

خب چکارکنم شماراست میگی هزاربارشروع کردم و ابروم رف همه منو ب بیاراده میشناسن امادوست دارم وقتی ۲۵سا ...

اول خودتو قبول کن 

بعدشم برای خودت تلاش کن 

به بقیه چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟!!!!!

خودتو به جایگاهی برسون از شخصیت از تربیت از موفقیت که خودت از خودت راضی باشی خودت خودتو تایید کنی.

همین و بس 

2706