2737
2734

توروخدا بیاید به دادم برسین،آرومم کنید

مامانم کرونا گرفته خیلییی خیلییی ضعیف و بیحاله

کیا بیمار کرونایی داشتن که حالش بد بوده ولی خوب شده؟

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ

بیمار کرونایی داشتیم خفیف گرفته خوب شده

ولی تاحالا بیمار بد حال نداشتیم😞

صلوات واسه مادرتون فرستادم🌸🙏

به خاطر دلایلی به زودی لغو کاربری میزنم🙂ولی به محض اینکه لغو کاربری زدم دوباره عضو میشم😁دوستتون دارم🙂❤

آره دیدم با ۷۰ درصد درگیری و سن بالا خوب شده

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادر من بود ۷۰ درصد ریه سفید شد.....طوری که برگه فوت شم شبی که حالش بد بود رو امضا کردیم......ولی خدا رو شکر خوب شد......

نگران نباش..همه چی درست میشه...

زیبایی افکار زیبایی جهان است. یادبگیریم زیاد مطالعه کنیم و افراد خوب جامعه باشیم. طبیعت دوست باشیم و احترام بزاریم.
2731

پدرشوهرم به قدري حالش بدبوددكتراقطع اميدكرده بودن ولي خداخواست وزنده موندسراين موضوع هميشه خداروشكرميكنم كه جواب دعاهاموداد اول نبايداسترس داشته باشه وروحيشوحفظ كنه وتغذيش بايدخوب باشه وتاميتونه مايعات وغذاهاي مقوي بخوره فقط بخوره

2738
برگه رو امصا کنین چی می شه چیکار می کنن؟

اکسیژن خونش پایین بود...داشتن می‌بردند اتاق ای سی یو.....رضایت گرفتن اگه اونجا مرد...دست اونا نیست.......ما هم با کلی حال بد رضایت دادیم...البته برادرم راضی نمیشد...ولی فامیل ها راضی ش کردن.....

زیبایی افکار زیبایی جهان است. یادبگیریم زیاد مطالعه کنیم و افراد خوب جامعه باشیم. طبیعت دوست باشیم و احترام بزاریم.
بیمار کرونایی داشتیم خفیف گرفته خوب شده ولی تاحالا بیمار بد حال نداشتیم😞 صلوات واسه مادرتون فرستا ...

ممنون عزیزم

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
مادر من بود ۷۰ درصد ریه سفید شد.....طوری که برگه فوت شم شبی که حالش بد بود رو امضا کردیم......ولی خد ...

الهی سلامت باشن همیشه 

انشالله ممنون عزیزم

بله داشتیم. خیلی شدید بوده که فکر کردیم خدای ناکرده نمیمونه بیش از یک ماه تو آی سی یو بودن که حالت نیمه بیهوشم بودن ولی الحمدالله خوب شدن . البته یکیشون تا مدتها تو خونه هم اکسیژن داشت. 

شوهر من  حتما ببرید دکتر عفونی تا داروهاشا شروع کنه  غذایی مقوی اب هویج و اب سیب و ..... ...

تحت نظر دکتره

چند وقت طول کشید خوب شد؟

مادر من بود ۷۰ درصد ریه سفید شد.....طوری که برگه فوت شم شبی که حالش بد بود رو امضا کردیم......ولی خد ...

چند وقت طول کشید تا بهبودی بدست آوردن؟

چند وقت طول کشید تا بهبودی بدست آوردن؟

یه ماه......

هنوزم مثل سابق نشده.....خیلی خوب...یه موقعه هایی میگیره  دگرگون میشه ولی رد میکنه...

2706