2410
2553
عنوان

ازدواج با کدوم مردو ترجیح میدید؟

670 بازدید | 74 پست

مرد بازاری پولدار ک تحصیلات بالایی نداره ولی درامدش عاااالیه 

اصلااا خوشش نمیاد درامد شما وارد زندگی شه و دوس داره خودش تامین کننده باشه و اینو بی غیرتی میدونه ک نتونه زندگی زن و بچشو عالی تامین کنه 

به شدت براش مهمه به خودتون خیییلی برسید هیکلتون عالی باشه  عشوه داشته باشید لوند باشید اشپزیتون عااالی باشه مشکلی هم با کار کردنتون نداره ولی اینا واسش اولویته مثلا اگه ساعت کاری شما بیشتر از خودش باشه اصلا براش قابل هضم نیس وقتی با مقنعه میاید خونه شمارو خسته و کوفته و در حال خمیازه ببینه دوس داره اکثرا پر انرژی باشید 

یا مرد کارمندی ک درامد معمولی داره و نمیتونه ب تنهایی عالی تامین کنه  تحصیلاتش بالاتر از اولیه 

توقع داره سرکار ک میرید درامدتونو بیارید تو زندگی و قسط بدید 

اگه نخواید ب هر دلیل برید سرکار میگه حیفه کارتو ول کنی  برو چون ب پولش نیاز داریم بچه دار هم بشید اگه بخواید تا ۲ ۳ سال پیش بچه بمونید میگه مطمئنی کارت حفظ میشه بمون وگرنه بچه رو بده ب پرستار یا مهد برو سرکار  وقتی بی ارایش و با لباس اداری میاید خونه و جلوش خمیازه میکشید میتونه تحملتون کنه و میگه بالاخره باید دوموتوره کار کنیم 

زیاد هم براش مهم نیس ب خودتون برسید و لوند باشبد و اینا

تا ساعت ۲و ۳ میره سرکار  به فکر شغل دوم هم نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

اینو اونروز پرسیدی دیگه

اولی خوبه

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

اولی

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم

هیچ کدوم واقعا

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
2706