2410
2553
عنوان

کادو تولد

117 بازدید | 14 پست

بچه ها میخوام برای اولین بار توخونه خودم برای مامانم تولد بگیرم 

بگید کادو چی بخرم ؟

چه غذاهایی درست کنم ؟؟

مرسی قشنگا

وزن فعلی   ۸۵.۴۰۰           قد    ۱۷۳         وزن هدف  ۶۵ سرگروه      @فندق فسقلی                                                انشا الله به زووودی به نتیجه دلخواهم میرسممممم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ساندویچ فلافل یا الویه یا بندری کیک مرغ  ژله دسر پفک ، پفیلا

کادو چیکار کنم ؟

مرسی عزیزم 

وزن فعلی   ۸۵.۴۰۰           قد    ۱۷۳         وزن هدف  ۶۵ سرگروه      @فندق فسقلی                                                انشا الله به زووودی به نتیجه دلخواهم میرسممممم😍
2456
کیک بگیر با یه گوشی یا ساعت چیزی

گوشی داره 

ساعت ام داره 

عطر خوش بود بگیر 

من اگه حس کنم یکی ازم ناراحته ممکنه روم نشه ازش بپرسم که چرا ازم ناراحته یا اصن از دستم ناراحت هست یا نه، ولی بعدش انقد بهش خوبی میکنم تا اون ناراحتیه یا هرچی که بوده از ذهنش پاک بشه، اونوقت بعضیا عمدا دل میشکنن، کاش یکم وجدان داشته باشین

مامانا معمولا لوازم دکوری خونه خیلی دوست دارن ، رومیزی ، گلدان ، ظرف دکوری و اینا🌸

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔
2714
ببین بیشتر چی دوست داره یا چه چیزیو‌ نداره و لازمش‌ میشه لباس یا روسری یا کفش  لوازم خانگی م ...

کیف خوبه ؟

من انلاین شاپ دارم الانم حراجه دوس داشتی سر بزن

خوشحال میشم گلم 

عطر خوش بود بگیر 

میگرن داره 

میگرن داره 

اها پس اذیتش میکنه 

یه شومیز خوشگل هم میتونی بگیری 

من اگه حس کنم یکی ازم ناراحته ممکنه روم نشه ازش بپرسم که چرا ازم ناراحته یا اصن از دستم ناراحت هست یا نه، ولی بعدش انقد بهش خوبی میکنم تا اون ناراحتیه یا هرچی که بوده از ذهنش پاک بشه، اونوقت بعضیا عمدا دل میشکنن، کاش یکم وجدان داشته باشین
2706