2733
2734
الانم گذاشته حذف تاپیک ک بترکه

به خاطر اینکه تموم شه بره قصدم فقط کمک خواستن بود متاسفم براتون 

عکس پروفایل عکس فندق مامانش                                  دوست  دارم امید زندگی  مادر                                               کاربری قبلیم نمی دونم چرا تعلیق شد !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خاطر اینکه تموم شه بره قصدم فقط کمک خواستن بود متاسفم براتون 

ببخشید عزیزم بخدا چون گفتن سرکاریه گفتم اخه همین الان خوندم شرمنده انشالله ک خدا به دلت ارامش بده و همه چی به خیرو خوشی تموم شه به شوهرتم نگو شاید وض بدتر شد بلاک کن اهمیت نده اگ باز ادامه داد بگو

shakhes_lebas_khab@ پیج لباس زیر با مناسبترین قیمت😍
ببخشید عزیزم بخدا چون گفتن سرکاریه گفتم اخه همین الان خوندم شرمنده انشالله ک خدا به دلت ارامش بده و ...

نه الان لعو کاربری زدم 

بالاخره زشته ی ادم دروغگو بین ابن همه ادم سطح بالا و با شخصیت باشه 

هر کی باور کرد که کرد نکرد من سپردمش به خدااا

عکس پروفایل عکس فندق مامانش                                  دوست  دارم امید زندگی  مادر                                               کاربری قبلیم نمی دونم چرا تعلیق شد !
2731
نه الان لعو کاربری زدم  بالاخره زشته ی ادم دروغگو بین ابن همه ادم سطح بالا و با شخصیت باشه&nbs ...

اینا به مادر وعروس و برادر وشوهرشون رحم نمیکنن چه برسه به ما غریبه ها عزیزم به دل نگیر درواقع اینجا میای یه گوشت در باشه یکی دروازه 

shakhes_lebas_khab@ پیج لباس زیر با مناسبترین قیمت😍
2738
نه الان لعو کاربری زدم  بالاخره زشته ی ادم دروغگو بین ابن همه ادم سطح بالا و با شخصیت باشه&nbs ...

چون دروغت رو شد 😂

خواهر. برادر . دوست گرامی با لایک نکردن خود باشعور بودن خود را میرسانید . با تشکر . لایک نکن حتی به غلط💜💜💜💜
واقعا شما و قضاوتتاتون رو سپردم به خدا  هر جور دوس دارید فکر کنید  اگر دارم دروع میگم با ...

ناراحت نشو بیخیال اینجا

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................
من مطمعنم پشت تاپیک یه آدم خپل با شلوار کردی گل گلی نشسته بود و داشت تاپیک میزد

چرا مثلا اومدی شلوار کوردی رو مثال زدی؟

نمیتونستی همین بگی شلوار گل گلی؟

🦋هر زخمی که به کسی میزنیم، اول روح خودمونو میخراشه💙
چرا مثلا اومدی شلوار کوردی رو مثال زدی؟ نمیتونستی همین بگی شلوار گل گلی؟

وا چ چیزایی حساسید اسمش روش این شلوار ...فککن یکی بگه کیک یزدی یزدیا ب پاخیزن ک چرا اسم یزدآوردی میگفتی کیک ...آرام باشید آرام آرام

وا چ چیزایی حساسید اسمش روش این شلوار ...فککن یکی بگه کیک یزدی یزدیا ب پاخیزن ک چرا اسم یزدآوردی میگ ...

اکثرا شلوار کوردی رو با لحنِ طنز و مسخره میگن بخاطر همون گفتم،کیک یزدی رو کی مسخره کرده؟ولی وقتی میگن شلوار کوردی با مسخره میگن بخاطر همونه عزیز

🦋هر زخمی که به کسی میزنیم، اول روح خودمونو میخراشه💙
2706