2733
2734
عنوان

آشنایی قبل از ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 51 پست
خو حقیقتش مردا و پسرا با دوستای صمیمیشون چرت و پرت زیاد میگن😐حرفای ناجور جوک های بد🙄😂 از اونجایی ...

اخه اینو اولش بهم نگفت ،اول که گفت پاک نکردم کلا بعد گفت اون زیاد نمیاد اینستا 

بعدم گفت ی وویسی راجع ب محل کارمون داده بود بخاطر اون پاک کردم 

مهم نیس...بنظرم نباید وارد خریم خصوصی هم بشید و شما هنوز ازدواجم نکردید... چیزای کوچیک رو بزرنک نکن ...

ی بار میگم شاید شوخی ای حرفی فوشی چیزی دادن به خاطر اون پاک کرده ولی باز میگم خب اینو اولش میگفت بهم ن بهونه بیاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه اینو اولش بهم نگفت ،اول که گفت پاک نکردم کلا بعد گفت اون زیاد نمیاد اینستا  بعدم گفت ی ووی ...

اینکه از الان ۶۰مدل حرف زده نشون میده ممکنه بعدا دروغگوی ماهری شه برات 

2731
خو حقیقتش مردا و پسرا با دوستای صمیمیشون چرت و پرت زیاد میگن😐حرفای ناجور جوک های بد🙄😂 از اونجایی ...

واقعا همینه ... من یه بار خواستم گوشی پسری که دوست دارمو بگیرم نداد گفت بخدا با دوستام خیلی چرت و پرت میگیم میترسم دیدت نسبت بهم عوض بشه😄😄

2738
🤔زمینه ی دروغگویی داره واین خیلی بد بنظرم برو مشاوره حتما 

ولی برا اینکه ببینم چی میگه گفتم اشکال نداره ب دوستت بگو بریم چت تورو نشون بده اگه از هفته پیش تا الان حرف نزده بودید قبول ،گفت باشه 🤔نمیخوام برم فقط خواستم ببینم چی میگه

واقعا همینه ... من یه بار خواستم گوشی پسری که دوست دارمو بگیرم نداد گفت بخدا با دوستام خیلی چرت و پر ...

😂😂😂😂منم گوشی نامزدمو دیدم یه بار

خودش خواب بود 

داشتم از خنده میمردم😂😂😂

البته خودش چیزی نگفته بود ولی یکی از دوستاش یه جوکاییی فرستاده بود🤣وااااای

تصورم راجع به اون رامین دوستش عوض شد حقیقتش😂نه خود نامزدم

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

سلام دوستان عزیز اگر به دنبال آموزش خیاطی بامتدی آسان و با کم ترین هزینه هستید عضو کانال من در تلگرام بشین تا با نحوه آموزش من آشنا شین

https://t.me/joinchat/ogCtKd9qRcxkYWE0

💞$$دوره نازک دوزی 💞$$

آموزش ها شامل

#اندازه گیری

#چند مدل دامن

#بالاتنه

۲۰#مدل یقه

۱۵#مدل مدل آستین

#دو تا سه مدل شلوار

#چندین مدل پیراهن  ومانتو

#هزینه آموزش۳۰۰هزار تومن

#اموزش ازطریق واتساپ

# بعداز اتمام دوره به راحتی میتوانید برای خود اطرافیانتان لباس دلخواه تون دوخت دوز کنید

#تاهرزمان میتوانید با مربی خودتون در ارتباط باشین رفع اشکال کنین .

ینی در نظر نگیرم کلا

ببین اگه به نامزدت اطمینان داری و تا حالا ازش چیزی ندیدی بیخیال شو 

بعضی وقتا دردودل هایی با دوست صمیمیم میکنم که نمیخوام کسی ببینه بخاطر همین پاک میکنم چتو

وقتی نمیتوانی به عقاید بقیه احترام بگذاری به خودت نبال! تو بی اصالتی بیش نیستی...شرم بر کسی که حقانیت را خفه کند
ولی برا اینکه ببینم چی میگه گفتم اشکال نداره ب دوستت بگو بریم چت تورو نشون بده اگه از هفته پیش تا ال ...

🤐یا یه حرفو نگویا میگی تا تهش برو چون اینجوری نشون میدی حرفات ثبات نداره الان که گفتی برو و رو برو کن یاهم از اول نگو چون بعدا اگه کار بدی ام کنه هرچی تهدیدش کنی دیه هیچ اثری نداره باخودش میگه این فقط حرف میزنه عمل نمیکنه 

2706