2726
عنوان

توروخدا چیشده کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 1121 بازدید | 109 پست

استارتر دوست منم چشم درد داشت. کرونا گرفتن خانوادگی و پدرش فوت کرد. الان هنوز یکسال نشده و چند بار رفته چشم پزشک و دکتر گفته از عوارض کروناست و چشماش خشک شده و درست نمی‌بینه و دکتر قطره برای خشکی چشمش نوشته. 

باشه فدات شم تا فردا خوب نشم دکتر میرم. شایدم از عوارضشه دوستمون اینجا گفتن از دوستاش کرونا داشته هر ...

من بیست روزه که از کرونام میگذره، هر دفعه یه جام درد می‌کنه. سردرد یا گلودرد یا نفس تنگی دارم یا کلیه درد و.... البته ممکنه از استرس هم باشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضی وقتا خوبم ولی بعضی وقتا دردش میگره  فقط سمت راست بدنم هست کلا چشم،گوش،دستم  موقع کر ...

ای خدا ترسیدم نکنه چشمم آسیب ببینه. منم فقط چشم چپه. حالا حالاها این کوفتی باهامون کار داره تموم نمیشه بره 😔

2728
آخه من کرونام تموم شده چهار ماه پیش گرفتم این چشم درد از کجا اومده 

ربطی نداره ویروس تو بدنت مرده و بی اثر شده و تا حالا ۶زار بار دفع شده. چشم درد از کم آبی. کم خوابی . سردرد خشکی چشم . ضعف چشم. خستگی چشم و ...

اگر دیدی ادامه دار شد برو دکتر چشم پزشک نگاه کنه

کم شدن تدریجی نشونه اینکه مشکلی نیست

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
والا منم از وقتی کرونا گرفتم گاهی گوش راستم صدای تپش شدید میده . .خودشم دوماه یبار مریض میشم .لعنت ...

ای وای راست میگی؟منم پارسال گرفتم خیلی موقعها گوشم یجوری پت پت میکنه انگار آب رفته بعد چند ساعت خوب میشه

اره چشم درد از کروناست اون بازیگره اسمش یادم نیست حتی میگفت چند ساعت کور شدم

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
استارتر دوست منم چشم درد داشت. کرونا گرفتن خانوادگی و پدرش فوت کرد. الان هنوز یکسال نشده و چند بار ر ...

آهان من بیشتر بخاطر این میترسم چرا بعد چهارماه چشمم درد گرفته؟ بنظرت برم دکتر دارو بده تاثیر داره؟ 

ای خدا ترسیدم نکنه چشمم آسیب ببینه. منم فقط چشم چپه. حالا حالاها این کوفتی باهامون کار داره تموم نمی ...

راستش سه باراوایل دکتررفتم ولی جدیدا نه ولی خیلی اذیتم تصمیم دارم برم دکتر

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
من بیست روزه که از کرونام میگذره، هر دفعه یه جام درد می‌کنه. سردرد یا گلودرد یا نفس تنگی دارم یا کلی ...

دقیقا مثه من هربار یه درد داشتم نفس تنگیش ازهمه بدتر بود منم استرس میگرفتم بدتر میشدم اما اکسیژن خونم خوب بود

برامن پشت چشمم درد میکنه الان کرونادارم،کورنشم😭😭

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم
منم از روز اولی ک علائمش اومد چشم درد شدید داشتم.شوهرم بعد یسال هنوز بویایی چشاییش خوب نشده

کاش منم همون موقع گرفتم چشم درد داشتم نه الان. آخه آدم هزارجور فکر و استرس میاد سراغش 

خیلی بده این لامصب

من پارسال مهرماه گرفتم کرونا خودش که هیییچ

عوارض چشم درد وز وز گوش شدید ، افسردگی ، حمله عصبی داشتم تا ۲ماه درگیر بودم

عضو گروه بنفش💜 ب امید روزی که برگردم به وزن ۵۵😈 وزن اولیه ۶۷👻 
2706