2733
2734
عنوان

چقدر به لباس توی خونتون اهمیت میدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1237 بازدید | 75 پست
کهنه بشه میندازم بره یه عادتی دارم اونم اینکه چیزی که استفاده نکنم مستقیم میندازم اشغال حتی اگه نو ب ...

من اصلا نمیتونم میگم اصرافه

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
اگه تمیز و نسبتا نو باشه میدیم ب کسی اگرم خوب نباشه میزاریم دم در

من حیفم‌میاد. حس میکنم هزینه هایی که قبلا کردم هدر میرن:/

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم اخر عاقبت مارک خریدن بابا من میگم چیز ارزون بگیرین زود خراب بشه ازش راحت شین گوش نمیکنین😁

😁

2731
عزیزم خداوند و رسولی که دستور دوری از اصراف رو دادند.. تأکید به بهترین بودن برای همسر رو دادند😉 برا ...

دقیقا بین این دو توصیه مونده بودم👌😀 انجامش میدم. ممنونم از حضورت عزیزم

به نیازمند ببخششون. چه فایده داره وقتی ازشون استفاده نمی کنی. دلت رو گنده کن و به این فکر کن که به و ...

من خیلی لباس میبخشم ولی لباسی که زیاد پوشیدم رو میگم زشته بدم به کسی واسه همین خودم مجبوری استفاده میکنم. 

من لباسام زیاده به ترتیب میپوشم چون زیادن مثلاتابستونی هاتااخرتابستون شاید۴باربپوشم هرروزم عوض می کنم

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
2738

عزیزم! حالا که خودت به این نتیجه رسیدی یا علی بگو و لباسهایی که خوب نیستند رو بذار کنار

و اگر میتونی هزینه کنی کم کم لباسهای جدید و نو بگیر

واقعیت اینه که نکته مهمی رو درباره اش نوشتی و باید خانومها توجه کنند

من خیلی لباسای شیک و خوشکل میگیرم برای تو خونه ولی برا یکساعت میپوشم همراه با موهای مدل داده و رژلب  چقدم شوهرم دوق میکنه میگه خوشگل و بامزه شدی ولی موقع خاب میرم لباسای گشادم میپوشم دیگه همون میشه لباسم تا دوباره جوگیرشم بپوشم ..در کل میبینم چقد شوهرم روحیش عوض میشه بازم هیچی مث راحتی خودم برام مهم نی

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢

بخدا منم موندم تو خونه چی بپوشم من همش دوس دارم تی شرتای گشاد شوهرم‌و بپوشم تازه لباس زیرم تو تابستون نمیتونم بپوشم اصلا هم توخونه ارایش نمیکنم  ینی کلا اهل ارایش نیستم زیاد حس میکنم شلختم یه راه کار بدین واقعا

2706