2737
2734
عنوان

موهامو ابروهامو رنگ میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 42 پست
اینجا❤ واس توجه فقط یه چیز مونده نیومدی خواسگاریم😒

فعلاً نميتونم بيام خواستگاريت

خواهرم مشكوكه ب كرونا

حالا بذ تكليفش معلوم شه

يكاريت ميكنمممم

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

من خودم از ۱۴ سالگی رنگ موهامو شروع کردم و از ۱۲ سالگی اصلاح‌کردم‌ اصلا مخالف نیستم چون به شدت شخصیه این مسائل فقط الان که ۳۳ سالمه این کارارو نمیکنم چون موهام اسیب دیده عزیزم سعی کن از رنگای درجه یک استفاده کنی تا اصلا موهات مثل من خراب نشه 

از سال ۹۶ خواننده ی خاموشم دوست گلم میشه برای ارامش خودم و زندگیم‌یه صلوات مهمونم‌ کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودمم پشیمونم

من همسن شما بودم رنگ کردم خالم میگف نکن میگفتم حسودی میشه .الان موهام داغون شده چندسری رنگ نکردم موهامو گذاشتم بلندبشه رنگاش بره ولی بخاطر پوستم مجبورم ک رنگ کنم یکم روشن تر دیده بشه پوستم ولی هرسری رنگ کردم انگار دکلره کردم اینقدرکه وز بدرد  نخور میشه .....الان دیگه تصمیم گرفتم اصلا رنگ نکنم اصلا فقط زوداربلندبشه موهای خودم باشه سالم بدون وز 

حق با مادربزرگته.

نوجوون نچرال خوشگلتره.رنگ واسه ما سن بالاها که موهامون سفیده خوبه.

ابرو هم رنگ کنی سنت بالامیره مگر اینکه موهات بلوند باشه.

نباید جوابشو میدادی.نمیدونم چی گفتی ولی اگر فکر میکنی دلش شکسته ازش عذر خواهی کن.

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ

یه چیز دیگه هم بگم.من ادم مذهبی نیستم.اما این دختر های کم سنی که میبینم خیلییی بزک کردنو و خیلی باز میچرخن.پیش خودمم میگم جدی اینا خانوادشون کجان.چرا تربیت نشدن و.....منظورم دید جامعه است.پس فردامیخای ازدواج کنی.همسایه هاتون زیر اب مشتی برات میزنن.ما که معمولی بودیم،چه ها که نگفتن.دیگه شما تو سن پایین رنگ فانتزی...سعی کن معمولی تر باشی.مادربزرگت صلاحت میخاد

2738
فعلاً نميتونم بيام خواستگاريت خواهرم مشكوكه ب كرونا حالا بذ تكليفش معلوم شه يكاريت ميكنمممم

باشه فقط زودتر جلو در و همسایه گفتم تو منو می خوای فقط آبرومو نبر زودی بیا منو بگی وردا ببر پلیییییییززز😄

زودتر یکاریم بکن😂

باشه فقط زودتر جلو در و همسایه گفتم تو منو می خوای فقط آبرومو نبر زودی بیا منو بگی وردا ببر پلیییییی ...

چشم چشممممممم

يكم تحمل كن

با قاطر سفيدم ميام😐💙

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
فقط به خاطر تو💔 راستی شکس عشقی مشقی خوردی امضات تاپیکات🙄 حق دارم بدونم نهههههه؟

ن حق ندارى

گذشته تو گذشته ميمونه😐