2137
2106

منم خیلی لباسای خانمای کورد رو‌ دوس دارم😍😍😍

دیدی وقتی تو جاده های مه گرفته ی شمال میرونی مه جلو دیدتُ میگیره و هیچی جز خط سفیدای وسط جاده نمیبینی...؟از روزی که دیدمت انگار همه چیزو مه گرفته...چشمام فقط تورو میبینه

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

من دارم صورتی 😍🙈

توی عروسی هامون میپوشیم .

من پیج دارم عزیزم اگه بخوای بهت میگم ، خیلی کارهاشون عالیه واست میدوزن از خود کوردستان

شده از درد بخندی که نبارَد چشمَت؟ من در این خنده ی پر غُصه مهارت دارم ☘                                        زنانی  که پای  دویدنشان را قطع میکنید، دخترانی   بدنیا میاورند که بال پرواز دارند🧚‍♀️
2124

گرون در میاد بخصوص کمربدش اگه بخای پارچه اصل باشه

ولیی خیلییی خوشکله

اما شهریار به جای "کارما" گفته:  فلک همیشه به کام یکی نمی گردد...که آسیای طبیعت به نوبت است ای دوست:)                                    
2050
بفرست پیج رو عزیزم

بیا گلم اینه پیجشون 

شده از درد بخندی که نبارَد چشمَت؟ من در این خنده ی پر غُصه مهارت دارم ☘                                        زنانی  که پای  دویدنشان را قطع میکنید، دخترانی   بدنیا میاورند که بال پرواز دارند🧚‍♀️
ما بوشهریم خیییلی دورن

یه خیاط میشناسم توی مهاباد خیلی کارش عالیه تو اینستا هم عکس میزاره،تازگیا لباس کردی واسه یه بلاگر اهل شمال دوخت و فرستاد کافیه اندازه ت بدی بهش واست میدوزه و میفرسته عزیزم،،آدرس اینستاش hiro marofpour_mezon اینم شمارش09146108557