2733
2734
عنوان

قرص متفورمین

3924 بازدید | 59 پست

سلام خانوما من ۲ماه پیش سقط داشتم و الان تحت نظر دکترم برای اقدام بعدی،دکترم بهم قرص متفورمین داده

کسی از این قرص استفاده کرده؟این قرص برای چی استفاده میشه؟همین قرص و فولیک اسید کافیه؟

ممنون میشم جواب بدین

واسه من بااینکه ک گفت مشکلی نداری ولی داد!! 🐰

ســر یــکــ دوراهــےپُــرشــَکــ اشتــباه پیچیــدمــ جــاده زیبــا بــود دریــا بــود و درخــت ابــر...بـاران....همــہ خنــدان مثــل زیبــایـے تـابستــان آنـچــہ میــدیـدم رویــا بـــود مــن چــہ میــدانستـــم انتــهایـش اشــک اســت و بیــابـانــے ســرد...مــن چــہ میــدانستــم از غـم وتـلخــے درد من بــہ انتــهاے اشتبــاه خــود رسیــده ام مــن بــہ انتــهاے خــود رسیــده ام  مـن در آنچــہ کــہ شــما چــپ رفتیــد اشتبــاه کــردم و راســت پیچیــدم....🐰کاش کودکی هم المثنی داشت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منفورترین داروی دنیا به خانما میدن.به من برای تنظیم قاعدگیم داده بودن. ولی برام خوب نبود به طرز و ...

عه جدی 

پس چرا میگن اشتها رو کم میکنه باعث لاغری میشه؟

یعنی نتیجه نداد برات؟

2738
کمک ب تخمکگذاری میکنه. من سرخود خوردم و باردارم الان😁بچه صحیح و سالم ماه نه. بخور گلم

عزیییزم چه خوب

یعنی قبل استفاده قرص باردار نشده بودی؟فقط همینو استفاده کردی؟

منم همین😂

والا لامصب نتیجه هم نگرفتم😅

اخرین بار یه بسته داد دیگ نخوردم 

ســر یــکــ دوراهــےپُــرشــَکــ اشتــباه پیچیــدمــ جــاده زیبــا بــود دریــا بــود و درخــت ابــر...بـاران....همــہ خنــدان مثــل زیبــایـے تـابستــان آنـچــہ میــدیـدم رویــا بـــود مــن چــہ میــدانستـــم انتــهایـش اشــک اســت و بیــابـانــے ســرد...مــن چــہ میــدانستــم از غـم وتـلخــے درد من بــہ انتــهاے اشتبــاه خــود رسیــده ام مــن بــہ انتــهاے خــود رسیــده ام  مـن در آنچــہ کــہ شــما چــپ رفتیــد اشتبــاه کــردم و راســت پیچیــدم....🐰کاش کودکی هم المثنی داشت...
عزیییزم چه خوب یعنی قبل استفاده قرص باردار نشده بودی؟فقط همینو استفاده کردی؟

آره عزیزم ماه اول اقدامم باردار نشدم.

بعد دکترپریا😎 برا خودش متفورمین خورد از اول پریودی همون ماه ک باردار نشدم...الحمدلله ماه بعد شدم.

ایشالله شمام بهترین نتیجه هارو زود بگیری

2706