2726
عنوان

فراموش کردن عشق

290 بازدید | 34 پست

ب نظرتون برای فراموش کردن ی پسر 

کار درستیه برم با یکی دیگه؟ همشون ک لاشی هستن 

ولی خب برای فراموشی هست !: چون همه ی راه ها رو استفاده کردم . جواب نداد مشغول کردن خودمو.... طرفم همش میبینم اونم داستانه . در کل خلاصه بگم دوستم گفت بری با یکی دیگه و اینا از ذهنت می‌پره. !: فرض کنید عشق اولم بود طرف حالا . اولین تجربه....,,, ب غیر از نماز و توکل راهی نیس؟روزانه چند ساعت ب سقف زل میزنم ی ماهه کات کردیم حالا. درباره جزییات نپرسین فقط اگه لطفااااا بگین این راه جواب میده؟؟؟عصبی شدم خدایی. ببینید این برگرده هم نمیخوامش ‌. فقط فراموش شه ! خدایی راه های دیگه مشغول کردن خودم مطالعه . کار. بیرون تفریح جواب نمیدع ! این راه آخر برم با یکی دیگه ب ذهنم رسید . البته ک دیگه کلن عاشق نمیشم ولی... خب نظر شما؟جواب میدع؟ قضاوت نکنید فقط..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی ماه زمان کمیه

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
2728

بعد وقتی با اون یکی کات کنی باید بری با یکی دیگه ک اونو فراموش کنی عزیزم سابقه و دل و روحیه خودتو بخاطر چن تا پسر داغون نکن سنت ک بگذره میفهمی فقط عمر و خوشیتو به باد دادی و کاری واقعا بی معنیه

گر رهگذری بگذر گر نه که نَ ایست زل بزن زندگی دگران را تا خانه خراب کنی خانه‌ای آبااااااد😒

عاشق نبودی عشق آدمو اذیت نمیکنه 

وابسته بودی مث معتادا منم وابستگی داشتم

نه کار خوبی نیست من یه سال و دوماهه تموم کردم دوست نشدم با کسی قبل از این پسر حرف میزدم با بقیه تو اینستا و تلگرام ولی دوست نبودم باهاشون 

این پسر اولین دوستم بود نتونستم برم با کس دیگه هر چند خیلی بد بود و بدبینم کرده که نتونستم

خودش ۶ ماه بعد کات عقد کرد میگفت وابستمه ولی زندگی مشترک فرق داره یه بار دیگه میگفت نه فقط باید به من فک کنی 

خل و چل بود با همه این داستانارو داشت آخر سرم گفت هیچی فرضت نکردم و میدونستم فکر ازدواجی قبولت نمیکردم 

خورد شدم عین خیالش نبوده و نیس

عاشق نبودی عشق آدمو اذیت نمیکنه  وابسته بودی مث معتادا منم وابستگی داشتم نه کار خوبی نیست من ...

باشم عاشق نباشم مهم نیس برام!!! فقط تو ذهنم نباشه

هر غلطی دوست داره کنه ب من ربط نداره

غصه نخور زمین گرده

عاشق نبودی عشق آدمو اذیت نمیکنه  وابسته بودی مث معتادا منم وابستگی داشتم نه کار خوبی نیست من ...

حوصله داری دوباره این داستانارو شروع کنی من دیگه حرف زدن عادی هم ندارم با پسر جواب نمیدم

بری با یکی دیگه؟!!! اصلا این اشتباه رو نکن راهش این نیست قطعا به گذشت زمان اعتماد کن و صبور باش ...

میبینم قیافشو یادم میاد باز همش چشم تو چشمیم.

لاشی هست . بیشتر توضیح ندم.... نمی‌دونم هر ثانیه بهش فکر میکنم حالا تهوع میگیرم . اون نمی‌دونم حسش چیه خول چله کلن

باشم عاشق نباشم مهم نیس برام!!! فقط تو ذهنم نباشه هر غلطی دوست داره کنه ب من ربط نداره غصه نخور زم ...

منم میخوام تو ذهنم نباشه ولی هست یه مدت روانپزشک قرص داد خوردم آروم شد ذهنم بعد مامانم نذاشت خودکشی آزاده نامداری رو دید ترسید ولی من حالم بده خیلی پنج ماهه عذاب میکشم دوباره باید شروع کنم

توهیناش حرفای زشتش بی چشم و روییش تو ذهنمه 

باشم عاشق نباشم مهم نیس برام!!! فقط تو ذهنم نباشه هر غلطی دوست داره کنه ب من ربط نداره غصه نخور زم ...

چرا به پیشرفت خودت فک نمیکنی ؟ گذر زمان با این کارا فقط پشیمونیو بهت نشون میده پس خودتو بچسب و موفقیت بیار برا خودت.پسرا ارزش این همه وقت گذاشتنو ناز کشیدنو ندارن بخدا هر وق شوهر کردی اونوقت براش وقت بذار

گر رهگذری بگذر گر نه که نَ ایست زل بزن زندگی دگران را تا خانه خراب کنی خانه‌ای آبااااااد😒
بعد وقتی با اون یکی کات کنی باید بری با یکی دیگه ک اونو فراموش کنی عزیزم سابقه و دل و روحیه خودتو بخ ...

نمیدونم !: ب ته خط رسیدم انگار دیروز ب سقف زل زده بودم. اونم بیرون از حرص من می‌خنده . منم از حرصش بیخیالم .

حاصل عشق شده حرص در آوردن !: مریضه . فکر می‌کنه خیلیییی بیخیالم‌ .خوب میکنم . درونم رو چی کار کنم آخه...حوصله ندارم برم سرش داد بزنم حتی . 

2706