2737
2734
عنوان

حرف عجیب مادر شوهرم😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 4859 بازدید | 97 پست
بگو باشه اگ تنهایی باهات میام بعد مستقیم ببرش پیش روانشناس 🙄 ب چیز پسرهاشونم کار دارن

اخه میدونی مادره دیگه دوست داره پسرش حال کنه با زنش به هر حال مادر به فکر همه چی هست الان بخای به مادرش بگی تو جوابت اینو میگه عزیزم 😊😊😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم نمیدونم چه مشکلیه ولی اینکه طرف خودش وقت دکتر داره و به شما هم گفته اگه میخوای بیا واقعااا دخا ...

اره درسته حرفت 

ولی از طرفی من میگم اگه من باهاش برم دکتر قطعا خیلی رومون. بیشتر تو روی هم باز میشه تو این مسائل 

اگه با من بیاد شاید بعدا بخواد بیشتر سر در بیاره

اخه میدونی مادره دیگه دوست داره پسرش حال کنه با زنش به هر حال مادر به فکر همه چی هست الان بخای به ما ...

اه فکر کردن بهشم‌چندشه کاش بفهمیم تو هر چیزی دخالت نکنیم اونم خصوصی ترین مسائل

2731
بگو باشه اگ تنهایی باهات میام بعد مستقیم ببرش پیش روانشناس 🙄 ب چیز پسرهاشونم کار دارن

تو باشی کار نداری

مادره دیگه نگرانه که بچش مشکل داره تو زندگیش

فردا مادرای تک فرزندی هم از این بدتر توزندگی بچه هاشونن

خداجونم میدونی جز تو پناهی ندارم 
2738
اره درسته حرفت  ولی از طرفی من میگم اگه من باهاش برم دکتر قطعا خیلی رومون. بیشتر تو روی هم باز ...

نه خب اگه دوباره پرسید میتونی مثلا جوابشو ندی

مثلا حرفو عوض کنی و ... تا خودش بفهمه دوست نداری از این حرفا باهاش بزنی گرچه من خودم با مادرشوهرم گاها راجع به این چیزا حرف میرنم و کلیم راهنماییم میکنه

تو باشی کار نداری مادره دیگه نگرانه که بچش مشکل داره تو زندگیش فردا مادرای تک فرزندی هم از این بدت ...

ن خدا نکنه 🙄 من پسر دارم حتی فکر کردن ب دخالت تو مسائل زناشوییشونم حالمو بد میکنه 

ب من چ خودشون دوتا آدم عاقل بالغ برن دکتر

اره درسته حرفت  ولی از طرفی من میگم اگه من باهاش برم دکتر قطعا خیلی رومون. بیشتر تو روی هم باز ...

اون دست خودش نیس مادره

ولی شما دست خودته بگو خودم میرم شما نیاین خجالت میکشم به عمین واضحی

میفهمه دیگه

خداجونم میدونی جز تو پناهی ندارم 
2706