2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه خوبه اردبیلی ها اینجا 

یه سوال منتطقه متوسط شهر یه خونه اون هم متوسط با چقدر میشه خرید؟

بعد جو شهر تون برای یه مهاجر از استان دیگه چطوره؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738
چه خوبه اردبیلی ها اینجا  یه سوال منتطقه متوسط شهر یه خونه اون هم متوسط با چقدر میشه خرید؟ بع ...

متوسط پایین شهر مسکن مهر اگ باشه چارصدو پنجاه ب بالا

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜
متوسط پایین شهر مسکن مهر اگ باشه چارصدو پنجاه ب بالا

متوسط رو به بالا

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
بالا یک میلیارد 

با یه تومن میشه خونه خوبی خرید؟

هست گلم مثلا هفصد اینا تقریبا نوساز

ممنون بعد جو شهر مهمون پذیر هست بخوام مهاجرت کنم دلم نمیخواد جنوب برم

2706