2733
2734

تقریبا یه هفته پیش ما دعوای بدی کردیم با شوهرم که منو به شدت کتک زد بهش گفتم گمشو بیرون اونم رفت شماره مادر شوهر پدرشوهرم بلاک کردم که یدفعه زنگ نزنن من یه حرفی بزنم یا اونها یه حرفی بزنن ناراحتی بوجود بیاد بعدش حالا دیشب اومد آشتی کردیم الان با مادرشوهرم اینها چه واکنشی نشون بدم صد بار تو این هفته بهم زنگ زدن

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کتک زدن!! شماهم بهشون گفتی گمشو بیرون!

بعد اومدن آشتی!!!😐

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

تورا خدا برای کتک نزدن و دور از خودخواهی شوهر و همچنین برای تغییر رفتارش حتما از راحلهای خانم آزادی خواه و خانم منادیفر مشاوره رایگان بگیرید طلاق و جدایی تنهاراه نجات نیست 

رایگان سرکتاب ودعا وباطل کردن طلسمات نحس و نفرین بدون هزینه انجام میگیرد.     💙💚👇👇👇📒📓📔📕📖📗📘📙📃📜📄ما معتقدیم یه دعانویس خوب که تضمین میده بعداز ارسال دعا  درب منزل و نتیجه گیری مخاطب با رضایت طرفین مبلغ توافقی به نیازمندی پرداخت شود✍✍✍✍                                                                            آیا رفتارمان به دیگران می‌آموزد که اینگونه با من رفتار کنید؟
2738