2726

اگ با تاخیر چند دقیقه ای هاله دار شده مثبته

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پخش شده انگار 

دوباره بزن اگه نرفتی سرویس 

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
بچا منم فردا موعد پریودیمه امروز بیبی بزنم؟یا بزارم پس فردا؟

ممکنه امروز بزنی نشون بده ، شایدم نشون نده 

برای اینکه استرس نداشته باشی پس فردا بزن

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
اصلا دست بهش نزدم چی جوری پخش شده یعنی؟؟

شاید ادرار زیاد ریختی روش 

منم فردا موعدمه ساعت 9زدم منفی بود 😥

منم زدم امروز منفی بود خخخ

جالبه که همه علائمای بارداری رو قبل از تست داشتم (حالت تهوع و خستگی و ..)اما بعداینکه بیبی چک منفی شد علائمم رفت خخخخخ

2706