2726
عنوان

دوستان شاغل یه مشورت میخواستم

235 بازدید | 31 پست

بچه ها من محل کارم خیلی بزرگ نیست کلا 5-6 نفریم سه شنبه که بحث تعطیلات بود بچه ها به من گفتن چیکار میکنی میای یا نه منم گفتم هر چی که مدیرمون بگه رفتم پیشش گفت فلان کار واجبه که حتما انجام بشه بیا.. قرار شد مابقی بچه هام بیان

الان من اومدم دفتر میبینم هیچکی نیومده خودم تنهام از صب

اینم بگه همه آقا هستن فقط من خانومم توشون

حالا میخواستم ب مدیرم پیام بدم که ی کم احترام برای پرسنلش قایل بشه وقتی کسی نمیاد به منم اطلاع بده که نیام 

حالا به نظرتون حق با منه یا ایشون به صرف اینکه مدیر منه حق داره یه خانومو تنها بزاره تو یه شرکت

بهش بگو هیچ کس نیومده اگه میشه منم. زودتر برم خونه... شما وظیفه داری کار کنه بودن نبودن بقیه به خودشون مربوطه

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه گفته بیای و کارتو انجام بدی خب پس کاری نداشته باش که بقیه اومدن یا نه

شما مستقیم از مدیرت پرسیدی و جوابش این بود که بیای، شاید به بقیه گفته نیان.

مشکلی نیست به نظرم.کارت تموم شد بهش بگو و برو

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
بهش بگو هیچ کس نیومده اگه میشه منم. زودتر برم خونه... شما وظیفه داری کار کنه بودن نبودن بقیه به خودش ...

حتی اگه هیچ کسی تو شرکت نباشه 

نباید احساس وظیفه داشته باشه این مدیر؟

2706