2733
2734
عنوان

کار در منزل با گوشی

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 35 پست
شما ک از دیروز ازبس تو تاپیکای نامربوط اومدی دیگه جای خواهرما رو داری :/

خواهر من تهمت نزن یه جا اومدم تا دیدم بده رفتم بیرون الکی آنلاین نشون میده خودت الان از اینجا برو بیرون تا ۵ دقه آن نشون میده بعد هی این تگ میکرد اون تگ میکرد نمیدونستم کهدباز از اونجا صدام کردن

رشت❤
شما ک از دیروز ازبس تو تاپیکای نامربوط اومدی دیگه جای خواهرما رو داری :/

دقیقاااا😂😂😂😂😂😂

یخ فروش جهنم 😂🤦‍♀️❌🔥💥🖤🥀                                  یک عدد دالتونزی هسدم😌🔪😂😂😠💔👊🏻😎قلب سیاهو رگای سنگی۔۔۔۔۔۔ روزای دردناک شبای غمگین♡♧◇♤《■》□●○\☆¿         اگه با نظرم مخالفی *ریپ نزن* من.پایه  دعوام😜🤏🏻💤 کاربری دست دو نفره👌🏻💜 ✨🦁🇮🇷🦁✨✨✨🇮🇷✨✨✨                          🦁🇮🇷   ✨   🦁🇮🇷✨✨🇮🇷🦁✨✨✨🦁🇮🇷✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨. ✨با افتخار نژاد پرستم❌🇦🇫❌  آی ام وِری رُک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر من تهمت نزن یه جا اومدم تا دیدم بده رفتم بیرون الکی آنلاین نشون میده خودت الان از اینجا برو بی ...

تاپیک عکسو چی میگی؟

ببین من دیروز کامل تو سایت بودم

تو تاپیک عکس خانما اومدی که هیچ عکس خودمم لایک کردی دادا

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2731

من ثبتنام کردم و براشون کارم فرستادم ولی شتر دیدی ندیدی

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

میگه مثلا پنجاتومن بده شروع ب کار کن بعد یه پروژه در روز میدن هزار نفر تایپیست یا حالا مترجم یا...خو ب تو نمیرسه که....اگه می‌خوای درامد داشته باشی یه فکر دیگه کن که خربزه آبه

2738
خواهر من تهمت نزن یه جا اومدم تا دیدم بده رفتم بیرون الکی آنلاین نشون میده خودت الان از اینجا برو بی ...

عهههه😂😂😂

ددش عنوانو ندیدی همینطوری 📿به دست اومدی تو عاااره؟؟/*_*😂😂😂😂😂😂

یخ فروش جهنم 😂🤦‍♀️❌🔥💥🖤🥀                                  یک عدد دالتونزی هسدم😌🔪😂😂😠💔👊🏻😎قلب سیاهو رگای سنگی۔۔۔۔۔۔ روزای دردناک شبای غمگین♡♧◇♤《■》□●○\☆¿         اگه با نظرم مخالفی *ریپ نزن* من.پایه  دعوام😜🤏🏻💤 کاربری دست دو نفره👌🏻💜 ✨🦁🇮🇷🦁✨✨✨🇮🇷✨✨✨                          🦁🇮🇷   ✨   🦁🇮🇷✨✨🇮🇷🦁✨✨✨🦁🇮🇷✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨. ✨با افتخار نژاد پرستم❌🇦🇫❌  آی ام وِری رُک

خانومایی که عکس میذارید یعنی نمیدونید قطعا اقایونم میان نگاه میکنن 

حتما  علم به این هم دارید و مساله ای نیست برا

تون

عزیزم یه صلوات برا تعجیل فرج بفرست انشالله دعای امام زمان عج الله شامل حال همگی مون بشه
رابطه همش منظورش اون نیستا

من خودم ت بعضی تایپکا دیدمت😗😉😂😂😂😂😂😂🙂😁😆😂😂😂😂😂😊😂😂😂😂😂😂😂

هی ام خودشو میزنه به اون راه    

واالا خودشو میزنه ب کوچه علی چپ 😂😂😂😂😂😆😐😂😂😂

2706