2733
2734
عنوان

میشه بیاین شاهد باشین

289 بازدید | 17 پست

من تو این تایپیک از اونجایی ک امروز دلم بدجور شکست😭از اونجایی ک امروز ذره ای ارامش ندارم و حال دلم اصلا خوب نیست میخوام همینجا ب امام رضا بگم یا امشب حاجتمو بده یا دیگ هیچ چیز و هیچ کس رو قبول ندارم...معجزه ک فقط شفای بیمار نیست😭منم معجزه میخوام😭همونی میخوام ک خودم میگم😭😭ب جان جوادت راضیم امام رضا😭تورو خدا واسطه شو بین من و خدا امشب بهم حاجتمو بده😭

نمیخوام بی ادبی کنم اقا😭اما من خیلی بی کس شدم😭پناه اوردم ب شما ک حاجت روام کنین😭منو دست خالی برنگردون اقا😭تورو جان جوادت😭منو دست خالی برنگردون😭و الا اقا محرم نزدیکه😭ی کاری کن با عشق بیام زیر پرچم امام حسبن و تشکر کنم😭وگرنه به جان امام حسین شکایت دل شکستمو میبرم پیش خود امام حسین میگم امام رضا حاجت روام نکرد😭منو دست خالی برگردوند😭

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خدا حاجتتو بده ولی اینجا مگه حرم امام رضاس 🤭😄

من بی پناه و بی کسم دارم شمارو شاهد میگیرم😭

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2738

حالا انقد پیله کن و حاجتتو بزور بگیر تا بعد پشیمون بشی به خودت فحش بدی بگی چرا اصرار کردم دیدم که میگم

پیش بیا! پیش بیا! پیشتر!                                         تا که بگویم غم دل بیشتر                                          دوست ترت دارم از هرچه دوست.                               ای تو به من از خود من خویشتر.                               دوست تر از آنکه بگویم چقدر.                                    بیشتر از بیشتر از بیشتر
حالا انقد پیله کن و حاجتتو بزور بگیر تا بعد پشیمون بشی به خودت فحش بدی بگی چرا اصرار کردم دیدم که می ...

نمیگم😭ب خدا نمیگم این حاجتمو ب زورم شده میخوام😭راضی رلضیم پی همه چیش رو ب تنم مالیدم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

منم متوسل به امام رضا شدم حاجتمو میخوام زندگیمو میخوام حکمت و صلاحش و نمیخوام خداااااااااااااااااااا ...

شما شاهد باش اگ اقا حاجتمو نداد چاره ای ندارما😭ب ولله بیچاره ام😭

عزیزدلممممم 

دونه به دونه تاپیکات رو خوندم

💔💔💔💔💔💔

چقدر یک تنه تلاش کردی

چقدر صبوری به خرج دادی

در مقام یه زن یه همسر یه مادر بهت افتخار میکنم

الهی به حق امام رضا، به حق امام رضا به حق امام رضا، گره از کارت باز بشه

الهی آمین

2706