2737
2734
عنوان

شامِ دوران بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 113 پست
دوسنان من هفته 22هستم و تا بحال حرکت نی نی رو حس نکردم    

منم ۱۶ هفته و ۴ روزمه و زیاد حس نمیکنم فقط دو بار زده با فاصله دو هفته 

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
مثلا نمی خوری و اینه؟ خوبه که من کلا نمیخورم 

کاربر نگار 68رو ببین ماشاالله چی میخوره  

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من روزي ١٤ تا بادام ١٤ تا پسته ١/٥ گردو ٢ تا فندق ٣ تا بادام هندي ١٠ تا مويز ٢-٣ تا خرما و يك قاشق ع ...

مبشی باروت عملا  

ماه چندی

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
ماشااالله

والا خيلي احساس مسوليت ميكنم 

بعضي روزا يكي دوموردش رو نخورم همش عذاب وجدان دارم كه در حق بچه م كم كاري كردم 

ولي خب اينا رو كه ميخورم ديگه فقط تو طول روز بايد پروتئين و ميوه به بدنم برسونم 

2731
کاربر نگار 68رو ببین ماشاالله چی میخوره    

دیدم 😯😯😂😂😂خیلی گرون میشه که اینقدر بخوای بخری و هر روز بخوری

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
والا خيلي احساس مسوليت ميكنم  بعضي روزا يكي دوموردش رو نخورم همش عذاب وجدان دارم كه در حق بچه ...

البته که ما هم بی مسئولیت نیستیم ولی خب این حجم دیگه زیاده رویه و فقط اضاف وزن میاره

البته هرکسی یه طرز فکری داره 

بچه پرخرجیه

2738
پنج ماهم تموم شده  ميگم ديگه اينا عامل افزايش وزنم هستن وگرنه غذام كمتر شده كه بيشتر نشده

دختره یا پسر

بچه اوله

نه فكر ميكني مثلا بادام هندي كه گرونش هست ٢٠٠ گرم ميخرم دوماه ميخورم بادامم كه از اول شوهرم ١٠ كيلو خريد گردو هم هميشه تو خونه م زياد هست اوناي ديگه هم زياد گرون نميشه ديگه خواهر بچه دار شدن كم خرج نيست كه🤦🏻‍♀️

البته که ما هم بی مسئولیت نیستیم ولی خب این حجم دیگه زیاده رویه و فقط اضاف وزن میاره البته هرکسی یه ...

نه عزيزم من يحورايي وسواس فكري دارم 

بچه دوممه و سر پسر اولم هم تقريبا همينا رو خوردم اگر كم كاري كنم حس ميكنم فرق گذاشتم 🤦🏻‍♀️

2706